Back to Question Center
0

Võta Semalt Rogue saitidel - Mõju teie andmetele

1 answers:

Rogue saidid ja viiruse rämpsposti on olnud Interneti-ettevõtete statistika ja andmetega pikka aega ilma nende nõusolekuta. Paljud B2C- ja B2B-ettevõtted eeldavad, et Google Analyticsi automaatselt töötleb petturitest saite, mis suunavad liiklust oma saitidele, olukorda, mis häirib väikeettevõtete andmeid.

Ryan Johnson, üks juhtivaid eksperte Semalt , annab selles osas mõningast kasulikku teavet, et aidata teil mõista petlike saitide mõju teie andmetele.

Rämpsposti saatjad ja oportunistid on nüüd ära kasutanud jälgimiskoode, et juhtida oma veebisaidile võltsitud liiklust ja varjata pahavara. Paigaldades oma GA jälgimiskoodi saidile, ilmuvad teie saidi külastused teie Google Analyticsis automaatselt. See võib kahjustada teie veebisaiti kahel viisil - nada truck bluebook. Esiteks, pahavara ja bot-liiklus võib oma veebisaidi kontrolli all hoida, kahjustades teie andmeid. Ja teiseks võivad teie saidile suunatavad külastajad klõpsata teie lehitsemismäärasid mõjutavate lehtede tagasi .

Kui kliendid külastavad teie veebisaiti ja jätkavad oma lehtede klikkimist, siis põrkamiste määrad on kõrged, pannes oma konverteeriva märksõna heas positsioonis algoritmide jaoks kõrge positsiooni. Siiski, teie lehtede kaudu klõpsates külastajad alandavad oma põrkumise määra, näiteks seda, et algoritmid muudavad teie märksõna tähtsusetuks. See on koht, kus tuleb sisestada vajadus blokeerida petturitest saite ja veebisaidi külastanud rämpsposti.

Nõuanded petturitest saitide tuvastamiseks ja märgistamiseks

petturitest saitide tuvastamiseks kasutatakse hostinime aruande koos puurimise ja hostinime mõõtmetega. "Ainulaadsete külastajate" ja "külastuste" mõõdikuid kasutatakse teie veebisaidi külastanud külastuste koguarvu mõõtmiseks..Kasutage kampaania eesmärke ja tulusid, et veenduda, et tegelikku liiklust ei filtreerita. Teise võimalusena võite oma kohandatud aruandele lisada uue filtri, et välistada sisemine liiklus, bot ja ämblikud ja viiruse rämpsposti, mis sisaldavad teie domeeni volikirja.

Siiski on soovitatav oma ülesandeid hoolikalt täita, et vältida teie Google Analyticsi petturitest saite ja rämpsposti. Teie segmendis kuvatud kahte Google'i seotud hostinime ei tohiks käsitleda petturitest saitidena, kuna see võib kaasa tuua väärtusliku teabe kadumise. Segment sisaldab ka veebi vahemälu, mis näitab, kui külastajad klõpsavad valikut "vahemälu" ja tõlkimängu, mis näitab, et mõned teie potentsiaalsed külastajad kasutasid Google'i tõlketeenust.

Kontrollige oma segmenti, et näha, kas näete mõnda masinanime, millest te pole tuttav. Kui märkate neid, siis puurige need külastajate sihtlehele alla. Kleepige oma külastajate sihtlehele hostinime URL, et vaadata saite, mis kasutavad teie reaalset liiklust. Kui olete veendunud, et domeen on petturitest, filtreerige need läbi järgmiste menetlustega.

petturitest saitide filtreerimine reaktiivse tõrjemeetodi abil

Pärast blokeeritud masinanimede loendi tuvastamist lisage uusi välistamisfiltreid. Kasutades seda meetodit petturitest domeenide väljajätmiseks, on soovitatav arvestada, et uued filtrid välistavad uued andmed. Loo uus filter, mille täitmise ajal ei filtreerita. Sel moel taastate oma andmed, isegi kui olete oma välistamispraktikaga segaduses.

Proaktiivne välistamismeetod

Selles Google Analyticsi petturitest saitide väljajätmise meetodis filtreeritakse domeenid sõltuvalt sellest, kas need vastavad teie loodud masinanimedele. Kui filtreeritud andmete masinanimi ei vasta domeenidele, ei saa andmeid teie aruandest alla laadida .

Google Analytics on päästetud nii online-platvormidel tegutsevate B2C- kui ka B2B-ettevõtete jaoks. Ettevõte saab nüüd filtreerida ja eemaldada oma veebisaidilt petturitest saitidest, viirramise rämpsposti ja pahavara, et saavutada puhtad ja täpsed aruanded. Vältige petturitest saitidest oma Google Analyticsist välja, et vältida väärtuslikku teavet.

November 28, 2017