Back to Question Center
0

Trikid, et peatada pahavara pop-Ups ja rämpspost - Semalt Expert

1 answers:

Hüpikaknad ja rämpspost on tavaline kohtumine tänapäeva internetikasutusel. Hüpikud võivad tulla seaduslikest ettevõtetest, millel on kindel põhjus ja põhjus. Kuid mõned hüpikaknad võivad tulla ka pahavarast või mõnda muud tüüpi troojast, mis võivad süsteemis olla. Ükskõik, mis allikast on, peaksite hüpikutega hoolikalt tegelema. Mõned neist võivad sisaldada viirusi, mis võivad ohvrile kaasa tuua palju kuritegusid - aprender fotografia digital online gratis.

Teisest küljest, Semalt vanemate klienditeeninduse juht Nik Chaykovskiy, märgib, et rämpspost on enamike e-posti kasutajate jaoks tavaline probleem. Rämpsposti sõnumid pärinevad inimestelt, kellel võib ohvril olla halbu kavatsusi. Enamikul juhtudel sisaldab rämpsposti oma e-kirjades olevaid troojalasi ja muid kahjulikke linke. Muudel juhtudel saadavad inimesed rämpsposti sisaldavaid sõnumeid ohvri arvuti kaaperdamiseks ja nende andmete töötlemiseks.

Kuidas käivitavad malware hüpikaknad ja rämpspostid

Malware võib esineda isegi rämpsposti e-kirja hüpikaknas. Muudel juhtudel võivad mõni pahavara, mis juba on arvutis, võib põhjustada teisi hüpikakendeid. Pahavara võib olla ka kood, mis võib olla kirjas sõnumi sisus. Lisaks võivad rämpsposti meilid luua ka pahavara viisil, kuidas nad oma süsteeme käitavad. Näiteks võivad Microsofti Outlooki kasutajad oma koodi kujul olevate piltide eelvaates hack rünnata.

Hüpikakna klõpsamine võib tähendada nuhkvaratarkvara installimist. Hüpikaknad võivad tulla mitmesugustel viisidel. Näiteks võivad need ekraanil flashi kujul esile kutsuda toastoimingud, need võivad ilmuda kohe, kui te liigute hiirekursor menüü või isegi mass pop-up reklaami rünnak.See võib käivitada mitut reklaami ilmumist.Kuigi tüüpi pahavara, on oluline, et ei klõpsata seda.Trojaniga klõpsamine võib käivitada erinevaid skripte, mis võivad paljudele hacks.

pahavara vältimise viise

E-kirjadega tegelemisel on oluline tagada turvalisus. Näiteks on oluline mitte avada manuseid või tekstisõnumeid allikatest, mis pole selged. Lisaks on mõned saatjad kuulsad petturid, mida tuntakse kõige e-posti teenusepakkujatele. Ärge võtke kiireid pakkumisi ega rikkaid skeeme. Need on mõned odavamad viisid, mida küberkurjategijad püüavad inimesi püüda. Lõpuks ärge klõpsake lingid, mis on rämpsposti meilides, näiteks tühistamisnupud. See tõrge kinnitab ainult teie e-posti kehtivust häkkeritele, avab uksed edasiste rünnakute jaoks.

Hüpikakende ja nende kahjude vältimine

Enamik hüpikke on tingitud mõne nuhkvaratarkvara mõjust. Selle tulemusena on hädavajalik eemaldada mõned nuhkvara, mis võivad käivitada hüpikaknaid. Näiteks vältige hüpikakna klõpsamist. Ärge isegi proovige hüpikakna sulgeda, klõpsates selle sulgemiseks nuppu. Selle asemel tühista see süsteemses salves.

Operatsioonisüsteemi ja nuhkvaratõrje tarkvara uuendamine võib tähendada palju edu. Näiteks võib nuhkvaratõrje tarkvara hoida ära mõned süsteemis esinevad viirused. Samuti on oluline suurendada brauseri turvaseadeid. Veebisaitide hoidmine, mille ohutus ei ole selge, võib päästa üksteisest pahatahtlike rünnakute eest.

November 28, 2017