Back to Question Center
0

Semalt: suured ohud Online Gamer võib nägu ja kuidas nendega toime tulla

1 answers:

Hasartmängumaailm on viimase kümne aasta jooksul tohutult paranenud. Häkkerid ei ole jäetud maha ja jätkuvalt hävitavad, vabastades pahavara ja ransomäärtused, mis on spetsiaalselt suunatud veebipõhistele mängijatele. Täna pakub Max Belli, Semalt klienditeeninduse juht, et uurida online-mängijatele top 5 ohtu ja kuidas neid vältida - precio de dominio y hosting.

TeslaCrypt

Ransomware on loodud selleks, et lukustada teid arvutist välja, kuni maksate kindlaksmääratud summa raha lunarahana. TeslaCrypt on programmeeritud enamuse populaarsete võrgumängude jaoks mängu mängimise andmete krüptimiseks. Peate maksma lunaraha, et oma faile juurde pääseda ja nautida oma lemmikmänge. Minecraft ja Call of Duty on kaks tavalistest mängudest, mille järgi selline ransomäär on suunatud.

Kuigi selle tarkvara arendajad on oma failide taastamise teenuse lõpetanud, on see ransomäär endiselt olemas ja levib kiiresti. Õnneks on selle ransomäärse tööriista jaoks spetsiaalselt dekrüpteerimisvahend, mida saate oma süsteemile pääsemiseks alla laadida ja seda kasutada .

Salasõna salatajad

Salasäilitajaid nimetatakse ka keyloggersiks. Nad tabavad klaviatuuri lööke ja võivad isegi teie isikuandmeid, nagu krediitkaardinumbreid varastada. See oht on minevikus suutnud mängijaid varustada võrgumängu nagu päritolu ja Steami juurdepääs.

Üks taktikatest, mida kasutatakse arvutite nakatamiseks, on see, kui potentsiaalne ohver saab meeskonnaga liitumiseks mõne teise mängija vestluse. Tundmatu mängija tavaliselt kiidab ohvreid oma oskuste eest ja kutsub neid liituma suurte mängijate ringiga. Seejärel palutakse ohvritel alla laadida ja installida keyloggeriga komplekteeritud rakendus. Selle ohu abil saate vabaneda mõne mainekas ründevara abil .

Fake Game Cracks

Nagu keyloggers, ohustab see oht sotsiaalse inseneritehnika abil ohvriarvutite nakatamiseks. Ohvriga lüüakse mängude crack versioon alla laadida ja installida, mida ta armastab mängida, kui ta reaalses mõttes ta installib pahatahtlikku tarkvara. Kuigi faili installimine võimaldab mängijal mängu mängimist ilma litsentsi ostmata, installib ta pahatahtliku tarkvara, mis võib ohustada arvuti funktsionalismi või varastada isikuandmeid, näiteks paroole, kui see on keylogger.

Ainus lahendus sellele ohule on vältida mängude purunenud versioone. Minge ekstra miil ja teil on tugev viirusetõrje, mis suudab süsteemi täielikult skannida ja kustutada .

võltsitud taotlused

Praegu saate oma nutitelefonilt mängu alla laadida, kui liikvel olles. Kahjuks on sadu võltsitud rakendusi, mis maskeeritakse ametlike mängudena. Sellise rakenduse allalaadimine kahjustab teie mobiilseadet. See võib olla ransomaterjal või viirus, mis kustutab teie nutitelefoni andmed kohe, kui see installitakse.

andmepüük

Vihastamisprotsessid on viimase paari aasta jooksul muutunud väga levinud. Kuna peaaegu kõik huvipakkuvad Interneti-kasutajad, kes on mängijad, on saanud e-kirja, saadab häkker e-posti, mis sarnaneb algse hasartmänguettevõtte legitiimiga. Kui klõpsate e-posti lingil, installitakse automaatselt arvutis või mobiilseadmes reklaamvara, pahavara või nuhkvara.

Lõpptulemus on see, et peate olema online-mängude mängimisel ettevaatlik. Vaadake, millised lingid klõpsate, teie alla laaditavad rakendused ja teie arvutis ja nutitelefonis installitud kindel viirusetõrjeprogramm, et need ohud lukustuks.

November 28, 2017