Back to Question Center
0

Semalt selgitab peamisi aspekte e-kaubanduse SEO

1 answers:

Veebisaidi loomine ja liikluse saamine on kaks erinevat asja.E-poe käivitamine on lihtne ülesanne, kuid see võib osutuda keeruliseks, kui üritate internetis kliente hankida. Seeprobleem muutub intensiivseks, kuna konkurendid piiravad meie võimalusi turule tulla - aloe sun bb cream spf 50. Kui olete läbi viinud teadusuuringud ja loonud aveebisaidil, peate leidma otsingumootorid nagu Google, et teil oleks vaja otsingumootori optimeerimist. See protsesshõlmab oma saidi funktsioone vastavalt otsingumootorite algoritmide nõuetele, et saada ülemine positsioonkonkreetsed võtmesõnad.

Jason Adler, Kliendi edukuse juht Semalt annab väärtuslikke näpunäiteid selle kohta, kuidas muuta teie sisu autoriteetseks ja veebisaidi optimeeritud, et aidata teil otsingumootorites kõrgemat positsiooni anda.

  • Parandage saidi kiirust ja vastust
  • Töötage oma meta pealkirjade ja kirjeldustega, et need oleksid veenvad ja hagimenetluslikud
  • Kasutage pikemaid, ainulaadseid tootekirjeldusi ja pika sabaga märke
  • Lisa klientide arvustused, et meelitada rohkem kliente
  • Postituse sisu, milles mainitakse, mida kliendid otsivad

SEO tegemisel võiksid teie jõupingutused olla kasulikud mitmete vahenditega. Need vahendid on järgmised:

  • 1. PicMonkey ja Kraken. Nende vahendite kombinatsioon annab teileveebi disaini optimeerimise funktsioonid. Nad saavad redigeerida ja vähendada piltide suurust Interneti-lehekülgedel, mis suurendavad kiirust jateie veebisaidi vastus..
  • 2. GetFiveStars. See tööriist aitab neid, kellel on murekliendi tagasiside. GetFiveStars saadab oma klientidele e-kirja vajaliku teabega. See suleb positiivse või negatiivsetagasisidet Internetis ning parandada oma positsiooni.
  • 3. Autopiloot. See on odav vahend, mis võib automatiseerida mõningaid aspekteoma turunduskampaaniatest. Sellel rakendusel on 30-päevane tasuta prooviversioon, millele järgneb 25 tunni kuus tellimus.
  • 4. YoRocket. Selle tööriista abil saab hinnata meta pealkirju ja kirjeldusiveebisaidilt. Saate seda kasutada, et teha kirjeldusi veenev ja juhendada sisu veebilehel. Arenenud Brian Dean ja Backlinkosee tööriist. See on lisatasu teenus ja kasutajad maksavad, et nende klikkimise määr muutub kõrgeks.
  • 5. Semalt Märksõna soovitused. See on märksõnaotsingu tööriist, misvõib anda pika sabaga märksõnu. See võib olla kasulik, kui annate teile otsinguterminid, mida ostjad Interneti kaudu ostavad. See võibandke märksõnu loendi koostamiseks või veebisisu loomiseks.

Veebisaidi loomine ja külastajate voogude saamine võib olla keerulinesaavutama. SEO-ga asjad osutuvad natuke lihtsamaks ja on lootust. Veebisaidi optimeerimine SEO-taktikate abilsisu valimine ja tagasiside võib muuta saidi liikluse. Kasutades e-kaubanduse SEO tööriistu saateluua järjepidev efektiivne tava tagamaks, et teie veebisait jääb tippimispunktide positsioonide juurde ja seega saate vastuuued külastajad.

November 27, 2017