Back to Question Center
0

Semalt selgitab, mis põhjustab väärteavet SEO

1 answers:

Enamus ettevõtjaid ja otsingumootori optimeerijaid usuvadkui Google sisestate mitu märksõna oma avalehe sisusse, võite Google'is olla musta nimekirja. Samuti leiavad mõned inimesed, et osa neistKui mitu korda jagatakse, võib see otsingumootorites kõrgemal olla kõrgem. Need on eksitavad tõed - endreinigung kloten. Märksõna sisestamine ei saa Google'i küsidasinu musta nimekirja. Kuigi on olemas seos, et kui teave, mida on sotsiaalmeedias mitmel korral jagatud, on olemasGoogle on pidevalt loobunud sellest, et sotsiaalsed aktsiad mängivad rolli potentsiaali järjestamisel. Seega väites, et rohkemjagab tulemusi kõrgemale järjekohale on ainult pool tõde ja üsna eksitav fakt.

Jack Miller, kliendi edujuht Semalt ,selgitage, miks valeinformatsioon on tänapäeval nii suuresti levitatud SEO-s ja kuidas seda praktikas vältida.

Pooltõvuste vaated

On suurem tõenäosus, et pool tõedest voolab pigem kuiabsoluutsed müüdid. Müüte ja väärarusaamu saadetakse tavaliselt tööstusharu väljaspool. Teiselt poolt on SEO tööstuspoolelt tõdetega sukeldatud, sest enamikul juhtudel ei tööta nad otseste faktidega. Asjaolu, et kõikide otsingumootorite algoritmidsh Google on parimad saladused, tähendab see, et nad ei suuda avaldada tulemuste pingereas seda, mida nad peavad tulemuste saavutamiseks, vaid ainult neidanna vihjeid. Sarnaselt on mõte kergesti aktsepteeritud, kui see kõlab mõeldav..Näiteks on paljude sotsiaalsete osakestega sisu suursissetulevate lingide teenimise võimalused, kuid võib-olla ei ole see tööandja sotsiaalmeedia osa. Seega, tuginedes asjakohastele vihjeteleet meil on ühiskondlikke osasid, on see pool tõde, mida on lihtsalt nõus.

Tööstusharu

SEO tööstuse kiire tempo põhjustab väärinformatsiooni kasvu.Kuigi Google kohandub aeglase ja pideva vabastamise ajakavaga, muudab see uute tehnoloogiate tõusuks, uute tehnoloogiate edastamiseks ja otsingumudelidotsingu optimeerijatel on keeruline järele jõuda. See mõjutab mitmel viisil väärinformatsiooni levikut, nagu varem kehtiv teavevõib kergesti vananeda ja inimesed pakuvad sageli ebapiisavat teavet meeleheitlikus katses olla esimene, kes katab otsingu luguvõi värskeim värskendus. Bitite teabe mõistmine on oluline, kuid kiire eeldus võib põhjustada valesti arusaamist sellest, mis ontegelikult toimub. Lõpuks, kiire kiirusega võib halb teave levida lühikese aja jooksul ja selle parandamiseks on liiga hiljakui kogukond on selle saanud.

Vigateabe vältimine

  • Ristviide. Alati võrrelda teavet erinevatest allikatest.Kontrollige, kas mõnes teises allikas on andmeid, mis kinnitavad teabe praeguses allikast.
  • Otsige tõendeid. Kui aruanne sisaldab üldist teavet,Näiteks otsige statistilisi andmeid, fakte ja arvandmeid, mis on teistes ettevõtetes hõlpsalt kättesaadavad.
  • Kontrollige oma allikaid. Näiteks kui juhuslik isik annabteave SEO-taktikate kohta, on see täpsem, kui otsite samu isikuid, kellel on karjääri SEO.
  • vaidlustame oma eeldusi. Proovige mõnda teist oma käest ümber lükatauskumused, et jõuda lõplikule tõele.

November 27, 2017