Back to Question Center
0

Semalt selgitab, milline sisu loob enamiku lingid ettevõtete omanikele

1 answers:

Link hoone pakub palju ebakindlust. See suurendab saidi väärtusinähtavust, aga ka oht, et Google'i otsingus on madalam pingeread. Ettevõtted saavad kasu kõrge kvaliteediga linkidest, mis tulevadpeamised meediasaitid, silmapaistvad äriorganisatsioonid ja kontekstipõhised saidid.

Madala kvaliteediga lingid kahjustavad veebisaidi paremusjärjestust - aspire atlantis vape tanks. Sellised lingid tulevad tavaliselt allikatestnagu madala kvaliteediga kirjastajad ja lingid müüvad. Erinevate turuhäirete tõttu on raske hinnata lingi kvaliteeti.Kuid need aitavad ikkagi Google'il ja otsingumootoritel saiti hinnata.

Andrew Dyhan, kliendi edujuht Semalt Digitaalteenused selgitavad, millised tegurid muudavad sisu rohkem linke.

Erinevus lingidest ja aktsiatest

Lingid ühendavad ühe veebisaidi teise veebisaidiga, samal ajal kui jagamine ühendab sotsiaalseidmeediumiteave teatud veebisaitidele. Mõlemad aitavad suurendada veebisaidi liiklust ja tõsta teadlikkust. Seepärast on lingid kasulikud ressursidSEO jaoks, sest need suurendavad äri järjestust otsingu järjekorras sõltumata aktsiatest.

Alusta tulu saamist

Ettevõtetel soovitatakse hakata teenima linke tipptasemel kvaliteedistnad loovad..Parem on teenida linke, alustada neile või teha midagi muud, mitte maksta. Sellega saate karistusi vältidateenida linke. Google karistab hindamise ajal kõiki madala kvaliteediga või ostetud linke. Kvaliteetsetel linkidel on loomulik ankrutekste ja ei saa kunagi karistust. Neid linke hosteerivad väga usaldusväärsed ja usaldusväärsed saidid, mistõttu neid on raske osta.

Karistused võivad halvendada veebilehte või tervet veebisaiti, vähendades sedaliikluse hulk Neid saite ei esine otsingumootori esimesel lehel. Andrew Dyhani sõnul on see taktika mõeldudkallutage veebimeistrid teenimislingidesse.

Vana-kooli linkide sööt

Link sööt on strateegia, mida kasutatakse tähelepanu äratamiseks ja külastajate julgustamiseksluua saidile hüperlingid. Kvaliteetse sisuga linkide teenimine sarnaneb sidusfailiga, kuna üks neist töötab, kuni see on täiuslikpiisavalt avaldada. Seejärel võimaldab mõjukatel inimestel sellest teada saada ja loodan, et lingid hakkavad voolama. Linki sööt ei olnudkasutatakse ainult tekstipõhiseks sisuks, kuna see sisaldas ka veebipõhiseid tööriistu ja kalkulaatoreid. Semalt eksperdid leidsid, et see on välja jäetudsisu on kindlasti 20 kuni 50 korda rohkem kui alla laaditud sisu.

Kokkuvõttes, milline sisu saab rohkem linke, peaksime mainima järgmist:

  • Uurimistööga varustatud materjal ja arvamusvormimisajakirjandus saavad kõige rohkem linke
  • 75% juhuslikult valitud artiklitest saadakse nullilinkemis viitab hullemale kehva sisuga ja sisu võimendamise puudumisele
  • 85 protsenti tekstil põhinevast sisust on vähem kui 1000sõnad Sisu peaks olema rohkem kui 1000 sõna, et saada rohkem linke
  • Nimekiri-postitused ja miks-postitused saavad rohkem lingid kui sisu vormingud

Sisu turundus töötab nii suurte kui ka väikeste ettevõtete jaoks. Sellegipoolestenamik avaldatud sisust ei ole lingi väärt. Sisuarenduse prioriteetseks muutmine on edu saavutamise võti. Lisaks sellele,täiustatud sisu vajab pidevat tutvustamist mõjukate mõjurite jõudmise kaudu, investeerides tasulisele reklaamile, kasutades mitut vormingutpakutavast sisust, kulutades piisavalt aega sisu reklaamimiseks ja reklaamide läbiviimiseks rohkem kui üks kord, kui teie ettevõte on saanudinvesteeringutasuvus.

November 27, 2017