Back to Question Center
0

Semalt selgitab, miks peaksite optimeerima fotod SEO jaoks

1 answers:

Piltide optimeerimine on kohapeal üldine oluline osastrateegia, nii et peate pildistama SEO optimeerimise tõsiselt, eriti kui visuaalne sisu on turunduskampaania tuum.Sellepärast on veebisaitide ehitajad, nagu näiteks WordPress, pakuvad automaatset pildivormingut oma kohapealse optimeerimise lahutamatu osana.

Pildi optimeerimine peaks hõlmama pilte oma veebisaidilsh päis, esiletõstetud kujutised ja manustatud pildid. Kliendi edukuse juht Semalt , Igor Gamanenko selgitab, miks kujutisoptimeerimine on teie jõudluse jaoks oluline.

Pildiotsingud

Kui optimeerite pilte nõuetekohase vormindamisegaja fraasid, kuvatakse need otsingumootoriga seotud pilditestil - barum bravius 2 opinie. Kui teie pildid on Google'i piltidel loetletudotsingud, saate rohkem liiklust ja parandada oma brändi nähtavust. Kui optimeerite oma pilte ja loote kvaliteetseidsisu, näete märkimisväärset liikluse kasvu.

saidi kiirus

Kui laadite oma veebisaidile kõrge resolutsiooniga piltesee muutub aeglaseks ja kasutajad peavad ootama oma saidi peamist sisu. Madal veebisaidi kiirus tähendab teie jaoks halbu kasutajakogemusieriti kui kasutaja brauser laadib piltide failid alla.

laadimisprobleemid

Piltide laadimisega seotud probleemid on tavalised isegi probleemi korralpole teie serveriga midagi pistmist. Sellises olukorras loeb saidi külastaja artiklit, kuid ei näe pilte, vaid tühikohad, kus fotod peaksid olema. Kui optimeerite oma fotosid alt-teksti lisamisega, ei pruugi saidi külastajad seda nähapilte, kuid saab lugeda seda, mida foto kuvatakse pärast pildi laadimise probleemi.

saidi fotode optimeerimine

kompress

Piltide tihendamine parandab laadimiskiirustoma veebisaidilt. Arvestades, et enamik teie külastajaid jõuab teie saidile mobiilseadmetesse, ei ole vaja kõrge resolutsiooniga üles laadidapilte megabaiti kaaluga. Sa peaksid lõikama oma fotode suuruse, säilitades samas korraliku kvaliteedi. Samuti vormindage oma fotodveebis, sh PNG, GIF ja JPG. Saate oma fotode metaandmeid ka lõigata veelgi rohkem .

Anna pealkiri

Kui kasutate veebist või fotograafiast tasuta fotosid,peate muutma neile lisatud tehnilised pealkirjad, näiteks numbrid ja pikad stringid, andes neile lühikesi täpseid kirjeldusimida nad esindavad. Võite lisada ka mõne teie ettevõttega seotud märksõna, kui see on kooskõlas fotol olevatega.

seadistustedialoogid

Alati lisada alt silte, mis kirjeldavad, mis onpildil. Näiteks võite lisada sõnu nagu "naine", "söömine", kui see on naine, kes sööb vilja.

pealdise loomine

Tuntud ka kui alt kirjeldus, pealdis onmis kuvatakse siis, kui foto ei laadita. Samuti kirjeldab see Google'i otsingureklaami kujutist. See suvand võimaldab teil kirjeldadapilt ühes lauses.

joondage joonised

Strateegiline joondamine oma piltide ülejäänudsisu on parem kui nende paigutamine lõigete vahele.

Pildi optimeerimine ei pruugi olla teie pealprioriteedid, kuid te peaksite seda tegema deklareeritud kasutegurite tõttu ja selleks kulub vaid mõni minut.

November 27, 2017