Back to Question Center
0

Semalt selgitab, kuidas saada usaldusväärseid Google Analyticsi aruandeid

1 answers:

On ohutu öelda, et kõik meist soovivad meie veebisaitidel tõelist ja autentset liiklust ja ainult usaldusväärseid Google Analyticsi aruandeid. Selle saavutamiseks on palju võimalusi. Kui kasutate staatilisi IP-aadresse, saate selle juhendi järgi hõlpsasti oma andmeid luua. Siin räägib Ross Barber, Semalt klienditeenuse haldur, kuidas kasutada IP-aadressi filtreid väliste liikluste välistamiseks Google Analyticsi sisemisest liiklusest - rtg bonus codes ruby slots.

IP-aadresside filtreerimise plussid ja miinused

Kõigepealt peaksime teadma IP-aadresside filtreerimise eelised ja puudused. Google Analyticsit kasutatakse laialdaselt selleks, et jälgida teie potentsiaalsete ja tõsiste klientide olemust ja kasutajate suhtlemist teie veebisaitidega. Kui teie analüüsiaruanded sisaldavad nii väliseid kui ka sisemisi külastajaid, siis on teil raske neid eristada. Aga miski ei pea muretsema, kuna saate peatada oma Google Analyticsi sise- ja väliskülastuste tuvastamisel ja jälgimisel. See on võimalik, kui loote erinevaid loendeid ja sisesta seal kõik seal olevad IP-aadressid. Peaksite meeles pidama, et IP-aadressi filtreerimine toimub ainult siis, kui kasutate staatilisi IP-aadresse. Staatiline IP-aadress on see, mida ei saa muuta. Seda kasutatakse, et teada saada veebisaidi ja analüüsiandmete usaldusväärsus..Enamik kasutajaid ei vaja oma IP-desse valgeid loendeid, seega saavad nad kasutada dünaamilisi IP-aadresse, mida saab aja jooksul muuta, muuta või ümber nimetada. Lubage mul siin öelda, et teie IP-aadress ei lähe kunagi teiega kaasa, see tähendab, et peate selle ühendama iga kord, kui kasutate WiFi-ühendust. Kõik need tegevused registreeritakse automaatselt Google Analyticsis .

Google Analyticsis IP-aadressi filtri loomine

IP-aadressifiltrite loomiseks peate teadma kõike oma avaliku ja privaatse IP-aadressi kohta. Üks lihtsamaid viise seda teha on teada, millised IP-aadressid on Google'il vastuvõetavad. Kui saate sellele küsimusele vastuse, on teil lihtne oma Google Analyticsi veebisaitide jaoks filtreid luua. Kõigepealt peaksite avama oma Google Analyticsi konto ja valima veebisaidi, kus soovite filtreid luua. Järgmine samm on välistada valik ja klõpsa filtri tüüpi. Siin saate sisestada oma IP-aadressi ja rakendada filtreid vaate sektsioonile. Nüüd peate salvestama seadeid ja välistama sisemise liikluse segamini oma Google Analyticsi andmetega välistest liiklustest .

Alternatiivne meetod IP-aadresside filtreerimiseks

Kui te ei saa eespool nimetatud protsessi mõista, saate oma IP-aadressi filtreerimiseks kasutada alternatiivset meetodit. MonsterInsights võimaldab teil kasutada suurt hulka filtreid. Saate valida ja aktiveerida oma valitud filtreid, et jälgida oma veebisaidi IP-d. Mida peate tegema, on määrata iga kasutaja jaoks roll ja peatada Google Analytics nende tegevuse jälgimine paariks päevaks. Selle tööriista abil saate oma veebisaidil näha suuremat hõivet ja suurt hulka kasutajaid ning nende veebipõhiseid ülesandeid, käitumist ja suhtlemist on lihtne jälgida .

November 28, 2017