Back to Question Center
0

Semalt - Põhjendused sisearhiivi välistamiseks Analyticsi aruannetest

1 answers:

Kujutage ette, et olete määranud endale ülesandeks Google Analyticsist väljumiseks ja on segaduses, kuidas seda teha. Kui teete sellega seotud uuringu, saate mõista, et on olemas erinevad teooriad, kontseptsioonid ja vaidlused selle kohta, miks Google Analyticsi sisemise liikluse väljajätmine on oluline. Mõned inimesed ütlevad, et on oluline tagada teie veebisaidi ja selle liikluse kvaliteet, teised ütlevad, et see pole vajalik.

Seda asja silmas pidades saate analüüsida külastajaid ja teie veebisaidi kvaliteeti olenemata sellest, kas te kasutate privaatset domeeni või avalikku domeeni.

Konfidentsiaalsusjuht Ivan Konovalov, Semalt , selgitab siinkohal, et siseliiklus ja välised liiklused on palju erinevad. Sisemine liiklus hõlmab kõiki teie ettevõtte töötajaid, nende sugulasi, muid sarnaseid asutusi ja kõiki inimesi, kes elavad teie linnas - fotografia de retrato reglas.

Miks filtreerida sisemine liiklus

Sisemise liikluse filtreerimiseks on palju eeliseid. See annab teile vabaduse ja tunnete, et olete internetis turvaline. Samuti aitab see parandada külastajate kogemust ja võite veenduda, et teie veebisaiti külastavad ainult reaalsed inimesed ja tõelised isikud.

Las ma selgitan seda näiteks: kui kasutate kahtlast IP-d ja pole kindel, kas see on usaldusväärne, siis on parem variant, et hoidke oma arvuti seade anonüümsena ega luba Google'il Analytics arvutab teie vaate. Sel eesmärgil saate kasutada mitmesuguseid tarkvarasid ja tööriistu: isegi WordPressil on suur hulk pluginaid, millest valida. Kõigepealt peaksite olema võimeline eristama sisemise liikluse allikaid ja väliste allikate allikaid .

Kui teie pistikprogramm või tarkvara ei toeta välist liiklust, peaksite pöörama tähelepanu oma seadistuste kohandamisele nii varakult kui võimalik. Protsessi saab alustada, vaadates oma Google Analyticsi aruandeid. Veenduge, et teie veebisaiti külastavad kasutajad suhtlevad teie erinevate lehtedega ja jagavad oma postitusi. Te peaksite teadma oma põhjused oma veebisaidi külastamiseks ja nende IP-ide olemuse kohta. Nad ei peaks kasutama ühtegi IP-d, mis tunduvad kahtlased ja ei sobi teie veebisaidi tervisele.

Kuidas filtreerida sisemine liiklus

Sisemise liikluse filtreerimisel peate veenduma, et kasutate selleks ainulaadset IP-aadressi. Samal ajal peate silma peal hoida oma veebiliikluse kvaliteeti ja selle allikaid. Saate oma IP-seaded oma tulemüüris või brauseris seadistada. See peaks näitama lehekülgede arvu, mis on vormingus www.whatsmyip.com. Kui teil pole mõtet selle üle ja kuidas seda protsessi jätkata, lubage mul teile öelda, et see on kasutaja määratletud muutujate komplekt, mida kasutatakse, et tagada veebisaidi kvaliteetne ja orgaaniline kuvamine. Mõningaid teisi võimalusi saab kasutada ka sisemise liikluse eemaldamiseks aruannetest. Nii saate oma nõudmistele ja üldistele vajadustele tuginedes valida erinevate tööriistade, meetodite ja pistikprogrammide vahel .

November 28, 2017