Back to Question Center
0

Semalt: parim viis välistada võltsitud liiklus Google Analyticsi andmetel

1 answers:

Kvaliteetne liiklus on iga veebihalduri või Interneti-turunduskampaania eesmärk. On oluline tagada liikluse ja suunamis rämpsposti jälgimine, et teada saada, milline külastajad on reaalsed. Näiteks mõnikord saavad teie ettevõtte, näiteks personali töötajad teie veebisaiti kasutada erinevatel eesmärkidel. Sellisel juhul pakuvad nad Google Analyticsis vale veebisaidi liiklust , mis ei pruugi klientidele teisendada - كيف تتخلص من البعوض ليلا. Muudel juhtudel võivad häkkerid kasutada IP-aadressi, et tekitada massilisi rämpsposti rünnakuid, mis mitte ainult ei tekita probleeme, vaid varastavad ka väärtuslikku teavet, näiteks krediitkaarditeavet.

Teie veebisaidi ja selle kliendi turvalisus sõltub teie saidil kehtivatest rämpspostitatite kvaliteedist. Teie veebisaidile tuleva liikluse jälgimiseks on tähtis kasutada küpsiseid ja IP-aadressi. Samuti on oluline automatiseerida mõned Google Analyticsis olevad filtrid. Mõned neist meetmetest aitavad teil hoida ära mõned karmid rämpsposti rünnakud ja veel üks püsiv rämpspostijuht.

Max Bell, Semalt kliendi edujuht, pakub mõningaid viise, mille abil saate Google Analyticsi andmetega vabaneda:

Kasutage staatilist IP-aadressi

Mõned meetodid, mille kaudu meie arvutid ja seadmed Internetti kasutavad, kasutavad dünaamilisi platvorme..Selle tulemusel muutub IP-aadress ümber, mis võib muuta Google Analyticsi ebaoluliste andmete salvestamiseks. Staatilise IP-kasutamise abil saab veebisaidi saada ettevõtte Interneti-teenuse pakkuja jaoks hea tagasiside. Saate rakendada selle IP-aadressi filtrit ja teisi geograafilisi filtreid, mis võivad olla Google Analyticsi administraatoris. Mobiilse lairiba ruuteri kaudu sirvitavatel seadmetel, nagu mobiiltelefonid, tahvelarvutid ja arvutid, pole staatilist IP-aadressi.

kasutada küpsiseid

Küpsiste andmed on väikeses koguses kasutajaarvutis olevaid andmeid sirvimiskogemuse suurendamiseks. Mõnel juhul kipuvad küpsised tegurit, mis võib anda serverile kliendi IP-aadressi autentsuse. Makse veebisaitidel kasutatakse küpsiseid, mis on internetipettuste piiramiseks mõeldud meede. Küpsised võivad olla tõeline tegur, mida kaaluda edukate rämpssisalduse meetmete seadmisel. Pea meeles, et teie veebisaidi turvalisus sõltub teie rämpsposti vastaste meetmete tõhususest. Küpsised võivad automatiseerida erilehekülgede filtreerimise protsessi. Küpsised võivad anda teavet selle kohta, milliste veebisaidi lehtedega saab palju liiklust .

Kasutage filtreid

On oluline välja filtreerida IP-aadressid, mida te ei soovi kuvada liiklusena. Õnneks saab Google Analytics seda funktsiooni lubada. Näiteks võite sisse logida oma Google Analyticsi administraatori paneelile ja leida viirusliku rämpsposti filtri. Sellest nurgast saab rakendada oma kohandatud filtrit. See paneel lubab ka ühele lisada kohandatud filtri, mis võimaldab teil geograafilise asukoha määramise ekraani seadistada. IP-aadressi filtreerimine aitab parandada veebisaidi statistikat, tehes kogu veebisaidi liikluse jälgimise lihtsaks.

November 28, 2017