Back to Question Center
0

Semalt - Näpunäiteid selle kohta, kuidas kaitsta oma Android-vidina pahatahtlike rünnakute eest

1 answers:

Ründevara ja viirusega nakatunud Androidi vidina kasutamine võib olla häbelik. Malware töötab, et aeglustada Android-seadmete toimivust pärast nende kontrollimist. IT-ekspertide sõnul on Androidi seadmed kergemini trooja viirusega nakatunud - formas de fotografiar ropa. Häkkijad ja ründajad kasutavad Androidi kasutajaid ära, saates neile pahatahtlikud sidemed pahavara ja ohtudega.

Androidi arendajad eelistavad vidina turvalisust rohkem kui kõik muud. Selleks, et külastajate tähelepanu ja kaasamine haarata, peate andma neile turvalisuse ja kinnitada, et nende mandaadid on teie seadmes turvalised. Nagu teised seadmed, sisaldab Androidi ka oma tee, mis blokeerib rämpsposti, et saata teie seadmesse võltsimaterjale ja linke.

John Semalt kliendi edujuht Ivan Konovalov täpsustab juhendit, kuidas eemaldada oma Android-vidist viirus.

Kas olete Android-telefoni omanik, kes on nakatunud Trooja viirusega ja muu pahavaraga? Muretsema enam. Teie Interneti-turvalisus algab teiega. Pahatahtlikud rakendused ja tarkvara saavad oma juhusliku installimise järel oma Android-telefoni juhtida. Püüdke pilte ja videoid sirvida ja alla laadida, et vältida pahavara installimist.

Lisaks sellele, et on ettevaatlik, on kasutusele võetud muud tehnikad, mis kaitsevad Androidi kasutajaid troojurünnakute ohvri eest..Järgmised näpunäited hoiavad teid kontrollimisel ja aitavad kaitsta oma Android-i nakatumise eest.

OS-i värskenduste installimine Kohe

Suur osa Android-kasutajatest kaldub ikkagi värskenduste ilmumisel OS-i värskendusi ignoreerima. Android-kasutajad ei mõista, et operatsioonisüsteemi värskendused sisaldavad heuristilist funktsiooni ja muid parameetreid, mis aitavad säilitada oma Android-turvalisuse kontrolli. Android-kasutajana kaaluge OS-i värskenduste installimist viivitamatult, ilma viivitusteta viiruste ja pahavara rünnakute vältimiseks.

avalike Interneti-kontode kasutamine

Paljud Androidi kasutajad on levinud WIFI-i kasutamisega seotud pahavara rünnakute tõttu. Avaliku Interneti kasutamine teie isiklike kontodega muudab teid haavatavaks Trooja viiruse rünnakute vastu, kuna häkkerid võivad teie sidekanaleid kergesti ära võtta. Avaliku WiFi-ühenduse kasutamisel hoidke oma kontode konfidentsiaalse teabe täitmisest.

Mobiilse turbe rakenduste installimine

Premium turvaprogrammide installimine aitab kaitsta teie nutitelefoni ründamise eest pahatahtlike häkkeritega. Premium-turvaprobleemid sisaldavad funktsioone, mis võimaldavad Androidi omanikul planeerida skaneeringuid ja pahavara eemaldamise ülesandeid

Mobiiliparooli kaitse

Nutitelefoni haldamine parooliga annab häkkerite kasutamise ajal teie Androidi vidina juurdepääsu teie nõusolekuta. Lukusta oma telefoni tugeva parooliga, et teie registrifaile kaitsta troojaohtudega ja pahavara eest.

Andmeid rakenduste Android-i hoolikalt lugemise vajadusest hoolikalt ei saa hästi rõhutada. On oluline eemaldada tundmatud allikatest pärit installid, et vältida rakenduste installimist, mis võivad teie turvalisust ohustada. Kasutage tõhusat viiruse skännerit Trooja viiruse ja muu pahavara tuvastamiseks ja eemaldamiseks oma Android-ilt püsivalt. Androidi turvalisus algab teiega. Vältige veebis WIFI-i kasutamisel alati teadmata allikate manuseid ja linke, et vältida pahatahtlike häkkerite häkkimist. Vaba tarkvara allalaadimisega seotud kelmuse linkide ja koodide kättesaadavus on alati soovitatav rakenduste ja tarkvara jaoks.

November 28, 2017