Back to Question Center
0

Semalt näpunäiteid selle kohta, kuidas eemaldada viiruste rämpsposti Google Analyticsis

1 answers:

Puhtast ja puhastest dokumentidest, mis ei sisalda rämpsposti ega sisalda rämpsposti, kuvatakse rohkem teie ettevõtte professionaalsuse ja otsuste tegemisel. Viimastel nädalatel on väikestel organisatsioonidel olnud kampaania statistikas probleeme sisemise liikluse ja rämpspostiga tegelemisega. Õnneks on Google nende päästmiseks pärast nende Google Analyticsi värskenduse tutvustamist, mis aitab ettevõtetel ja organisatsioonidel suunata rämpsposti ja tuntud ämblikud ja robotid .

Vastavalt Oliver Kingi Semalt juhtiva eksperdi andmetele on viiruse spämmid, nagu näiteks darodar, nupud , kahjustanud veebipõhistes platvormides tegutsevate B2B ja B2C ettevõtete andmeid - best vps provider germany. Referrer rämpsposti jõuab teie veebisaidile võltsitud ja suurendab teie saidi külastajate arvu. Enamikel juhtudel näevad rämpspostipakkujad välja, et külastajad said teie saidile ühe oma domeeni, et seda peetakse legit. Pikemas perspektiivis lõpeb liiklus rippmenüüde loomisega ja pahavara hõivamisega teie kampaanias.

Statistika näitab, et rämpspostisaatja esindab enam kui kolmandikku internetis loodud liiklust. Referrer rämpspost raiskab teie aega, suunates ümber tavalistele meilidele ja katkendades edusammude ja andmete mõõdet, eriti kui veebisaidil on vähe liiklust.

Referrer rämpsposti mõju teie meetrika

Siseturunduses eeldatakse, et paljud kliendid eeldavad, et Google Analytics kogus roboteid, ämblikke, rämpsposti ja pahavara, mis tungisid nende veebisaidile. Kuid mõned pahavara ja bot-liiklus ei järgi Google'i kehtestatud mõõteprotokolli, mis mõjutavad teie mõõdikuid ikkagi.

Tänapäeval kasutavad rämpspostipakkujad veebisaitide omanike ID-d, et saata lehti, mis lõpptulemusena salastavad nende statistikat. Rämpsposti saatjad on nüüd võimelised saatma tabamust ja saastama teie andmeid serveriteta ühenduse loomiseks Google Analyticsiga serverid. Hacker, kes kasutab teie ID-d GA serveritega ühenduse loomiseks, ei saa välistada standardmeetmetega, mida kasutatakse rämpsposti ja oportunistide blokeerimiseks.

Kuidas eemaldada viiruste rämpspost oma salvestistelt

Rämpspostituse eemaldamiseks vaatefiltrid ja täiustatud segmendid toimivad tõhusalt. Filtrid ja kehtivad hostinimed aitavad blokeerida häirivate rämpspostipakkujate andmeid. Rakendage järgmine kord, et eemaldada rämpsposti saatjad teie andmetelt.

Uue filtri loomine

  • Täitke filtri info
  • .
  • Täida oma filtri nimi. Sellisel juhul kasutage "Exclude referrer rämpspost"
  • .
  • Lisage oma filtri tüüp. Sel juhul kasuta "kohandatud" tüüpi.
  • Välistada referrer rämpsposti kasutades oma lemmik filtri muster.

Sisu turundajatena võite otsustada, et viiruse rämpsposti katkemine ei hõlma teie andmeid, nähes tasemefiltri loomiseks või hostinimede abil. Need kaks lahendust töötavad filtriaseme aspektide kõrval eraldi. Lisaks sellele nõuab masinanime lahenduse kasutamine suuremat hooldust ja valvsust, kuna organisatsioon võib kaotada andmete kaotuse. Järgige ülalnimetatud lahendust, et vältida teie andmetele rämpsposti. Google Analytics kasutab rämpspostiga seotud muutujaid ja olulist teavet, et blokeerida ja välistada need oma kampaania andmetelt. Ettevõtted, kes soovivad IAB-loendit kasutada tuntud bot ja ämblikud väljajätmiseks, saavad igal aastal tellida täiskohaga liikmeks saamiseks.

November 28, 2017