Back to Question Center
0

Semalt: Miks ja kuidas Google Analyticsist sisemise veebisaidi liikluse välistada?

1 answers:

Google Analytics pakub kasutajatele palju eeliseid. See võimaldab teil pääseda ligi ülevaatele, laialdastele ja toimivatele andmetele, nii et saate oma ettevõttele uue eelise anda. Teil on võimalik oma Google'i analüüsimist paremini ja põhjalikumalt koostada - auto dealership equipment appraisal. Selleks peate oma kontole muudatusi tegema ja järgima paari sammu. Üks peamisi asju, mida saate teha, on oma Google Analyticsi kohandamine nii, et see tooks teile ainult õigustatud liikluse. Selle programmi abil saate luua palju vaateid ja viib läbi. Google Analyticsi kohandamisel ei tohiks olla erandeid. Sa peaksid looma filtreid ja tagama, et teie veebisaidi liiklus on tipptasemel.

Jasson Adler, Semalt digitaalteenuste klienditeeninduse juht, pakub sellega seoses väärtuslikku lahendust.

Loo uus vaade

Esmalt peate meeles pidama, et loote uue vaate iga domeeni jaoks. Lubage mul siin öelda, et Google Analyticsi filtreid ei ole võimalik muuta, nii et peaksite neid väga hoolikalt ja täiel määral looma. Ärge unustage, et filtrid mõjutavad kõiki Google Analyticsis kogutud andmeid..See võib otseselt või kaudselt mõjutada teie veebisaidi saabuvaid vaateid ja tulemuste arvu. Kui te ei soovi kõiki veebisaidi andmeid filtreerida, peate minema administraatori sektsiooni ja klõpsama valikul liikluse miinus. Kui olete seda teinud, võite alustada alustamiseks nupu Loo vaatamine .

Uute filtrite loomine

Kui olete oma vaated seadistanud, on järgmine samm uute filtrite loomine. Selleks peaksite minema administraatori sektsiooni ja klõpsake filtrite valikul. Filtrite loomine on väga oluline, sest see tagab teie saidi tervise ja paranemise. Alguses ei pruugi teil olla võimalik luua asjakohaseid filtreid, kuid saate seda teha, kui teete mõnda praktikat ja teate, kuidas seda järgmisele tasemele viia. Ärge unustage oma ettevõtte IP-aadressi sisestada, nii et see ei lukusta. Samuti peaksite määrama IP-d, mida te ei soovi tulevikus blokeerida. See muudab teie töö lihtsamaks ja võite takistada võltsade vaadete ja kokkulangevuste saabumist.

Naudi oma filtreeritud andmeid

Kui olete ülaltoodud muudatused teinud, on teil lihtne edu nautida. Uue või vana veebisaidiga saate kasu kohasõbralike andmete hindamise ja analüüsimise eelistest, mis võivad teie ettevõtte strateegiaid ja eesmärke toetada. Alguses ei ole see lihtne. Nii et peate veetma rohkem aega uute asjade õppimiseks. Kohandatud andmed võimaldavad teil otsuseid õigesti teha. See vähendab ka veebisaidil kulutatavat aega ja võib teie jaoks luua palju filtreid. Mitte ainult seda, vaid ka te saaksite paremini mõista, kuidas teie külastajad ja kliendid kasutavad teie kinnisvara või teie veebisaite. Samuti on hea analüüsida ja hinnata oma turundusstrateegiate tõhusust. Parim on see, et Google Analytics aitab teil palju vaadata ja filtrite loominguid .

November 28, 2017