Back to Question Center
0

Semalt - Mida rämpsposti esindab?

1 answers:

Terminoloogia rämpsposti ajaloolised alused on intrigeerivad. Kui rämpsposti räägime spontaansetest ärimeilistest e-kirjast, ei lühend lühendist S-P-A-M, et teavitada või e-posti teel midagi teha.

Michael Bruno, Semalt digitaalteenuste klienditeeninduse juht, selgitab, mis rämpspost on tõesti.

Mõiste "rämpspost" on aluseks üsna tüütu lõunasöögi kokkutulekule - Ameerika toitumisorganisatsiooni Hormel Sustenances põhikomponent - ja varase PC närvide kummardamine kummalise inglise koomilise draama vastu Monty Pythoni lendava karnevali eest.

Esimese rämpsposti lõunakokkuleppe liha pakuti 1937 - script prontos. aastal ja see muutus kiiresti USA suurimaks edasimüüjaks. Euroopas asuvatel relvajõududel eraldati igal nädalal 15 miljonit rämpspost, et neid püsida. Veelgi enam, lõunatootmise liha oli selles suunas, mida tunnustas nii Margaret Thatcher kui ka Dwight Eisenhower oma osa United triumfis.

Nii et kust terminoloogia rämpsposti pärines? Selle sünnikodu on intensiivselt silmitsi seisnud. Nime rämpspost sai "kastmesarnase" kitsenduse. Rämpsposti esimene valik on veel täna kättesaadav, seda tunnustatakse kõigile "maitsestatud hammiest".

Rämpspost luuakse kuuel põhielemendil:

 • sool
 • Kartulitärklis
 • suhkur
 • vesi
 • naatriumnitraat
 • Sealiha domineerib sinki liha (olenemata sellest, mis hingetõmest viitab)

Naatriumnitraat on sellised soolad, mida kasutatakse liha kuivatamisel nagu frankid ja peekon - nii et idee, et SPAMil on nii naatriumnitraat kui ka standardne lauasool, muudab selle veelgi soolaseks. Toidu serveerimine on ligikaudu 53% etteantud naatriummäära. Seega ei ole just see heaolu säilitav ülalpidamine .

Selle teema loomine on põhiline, nagu on näidatud SPAMi saidil:

 • Esiteks on sink ja sealiha ette valmistatud.
 • Seejärel lisatakse suhkru, soola ja mis tahes, mis jääb fikseeritustest, ja segatakse 20 minutit, et saavutada soovitud temperatuur.
 • Seejärel viiakse segu konserveerimisplatvormi, kus see lisatakse mis tahes hetkel teadaolevatele metallpurkidele ja 12 untsile.
 • Pärast untside täitmist suunatakse purgid lõppmasina külge, kus ümbrised on vaakumkinnitusega ühendatud.
 • Järgnevalt soojendatakse purgid ja jahutatakse umbes kolm tundi. Nüüd on nad valmis kasutamiseks.
 • Aga purgid ei saa lahkuda tundmatutena. Nimed on ühendatud ja pealegi on nad määratud korpuse jaoks, kuna nad ootavad transportimist.

Mis on rämpspost?

Mõned häbistused viitavad sellele lühendile "midagi, mis toimib nagu liha", kuid sertifitseeritud joon on see, et keegi ei mõista seda, mida see tähendab. Tõepoolest, isegi rämpspost.

"On mõned päringud, mis mõnda aega pidevalt piinavad. Päringud nagu "Kas maagil on kõhn elu?" ja "Mis on rämpsposti märgi nime tähendus?" Lamentably, saame anda vastuseid mitte ühelegi teisele, "ütleb veebisait.

Rämpsposti märgi olulisus on mõnda aega olnud hüpoteesi teema. Üks mainstream mõtlemine ütleb, et see on saadud sõnadest "spiced sink". Tõeline vastus on teada ainult eelmiste Hormel Sustenances'i administraatorite hulgast.

November 28, 2017