Back to Question Center
0

Semalt määratleb 5 sisu turundusuundumusi 2017. aastast

1 answers:

2016. aastal nägi paljud ettevõtted sisupõhist edutamiststrateegiad kõikides tööstusharudes. Siseturunduse tähtsus on tingitud selle konversioonist ja kasutajate kaasamisvõimalustest. Seeka vähem kui muud turundusstrateegiad. Suurenenud reklaami blokeerijate arv on see ainus kindel viis sõnumite saamiseksüle - prolife lima. Brändid peavad 2017. aastal keskenduma sisu turustamisele.

Alexander Peresunko, kliendi edujuht Semalt Digitaalteenused toetavad jätkuvalt järgmisi 5 strateegiat, et edukalt turundustegevust täita .

1. Kasutajasõbralikuma sisu tootmine

Interneti sisu tarbimine suureneb veebikasutajate arvuga.70 protsenti B2B turustajatest soovib eelmise aastaga võrreldes rohkem sisu luua. Kuid saadaval oleva sisu suurendamine teenibkui pool lahendust. Googleil on keerukamad otsingu algoritmid ja nende otsinguvõrgud saavad nüüd kindlaks teha sõbraluse ja asjakohasusekasutajate veebisaidi sisu. Kuna kaasamine on siseturunduse üks peamisi eesmärke, on sisu asjakohasus veebisaidileniši publik on sisuturunduse jaoks üha olulisemaks.

2. Mikro-mõjurid

Sotsiaalse meedia tõus suurendas mõjuvaid inimesi.Selle tulemusena on turustajad suurendanud keskendumist mõjurite turustamisele..MuseFindil põhineb 92 protsenti klientidest rohkemusalduse mõjurite asemel kuulsuste kinnitused või reklaamid. 2016 on meile õpetanud, et turustaja mõjutab turguUsalduse ümber ja mõjurite autentsus on see, mida kaubamärke otsitakse, sest nad peavad jätkuvalt tähelepanu pöörama selle tähtsuselenende turunduskampaaniatega seotud mikro-mõjurid.

3. Sisu isikupärastamine

Sotsiaalsete võrgustike jagamisel ja jagamisel on erinevad funktsioonidsisu reklaamimine veebis. Mõned võimaldavad kohandada selliseid asju nagu asukohta või rästikogusid. Turuleviimine muutub lihtsamakssegmenteerimine, kasutades neid analüütilisi funktsioone sotsiaalmeedias. Seetõttu oleks mõistlik kasutada neid funktsioone kõige paremini.Isikupärastatud sisu on üks viis tagada, et sisuturundus keskendub konkreetsele nišile, suurendades seeläbi asjakohasust, kaasamist,brändi tagasivõtmine ja konkurentsi ettevalmistamine.

4. Video sisu

Täiustatud videokombinatsiooni algoritmidega saadavad turundajad kogu brändisõnumeid, tutvustusi ja piirata kasutajaid. Video sisustuse hõlbustamiseks on saadaval mitu veebi- ja offlain-vahenditvähem aega. Kui need tööriistad aitavad videoid luua, sõltub kaasamine sellest, kui hästi äriomanikud oma ideid videoid rakendavadsisu. Ettevõtted saavad tõmmata inspiratsiooni sellest, kuidas teised edukad kaubamärgid oma videokampaaniad käitavad. Huvitavate videote kasutamineainulaadne müügipakkumine meelitab rohkem kliente ja aitab turuosa kasvu.

5. Sotsiaalmeedia kui uudisteallikas

2016. aastal läbi viidud uuring näitab, et enam kui 50 protsenti sotsiaalmeediastKasutajad kasutavad seda uudiste allikana. Sotsiaalse meedia kasvav populaarsus kanalina, mida turundajad sisu edastamiseks kasutavadon viimane aeg, et ettevõtted kasutavad neid kanaleid ka uudiste esitamiseks. Sotsiaalmeedias on võime midagi edasi andamis puudutab teatud kaubamärki.

Järeldus

Uued sisuturunduse strateegiad ilmnevad igal aastal, mis tähendabesialgse turustusstrateegiaga kohandamine. Siseturunduse praegustest suundumustest kinnipidamine ja nende ärakasutamine onsama oluline kui tegutsemine vastavalt sisu turunduse põhialustele. Nad kasutavad ära iga puutepunktijõuda klientidele, pakkuda lahendusi sisu ja luua konflikti vaba tee lahendus.

November 27, 2017