Back to Question Center
0

Semalt: kunagi kunagi kunagi kliki pahavara!

1 answers:

Mõelge äritegevusele uuenduste tarkvara viirusetõrje ja pahavara programmiga, et vältida sissetungi. Samuti võib ettevõte minna kaugemale, et katastroofi korral varukoopia plaani rakendada, et vältida teabe kaotamist. Kõik peaks minema hästi, see tähendab, et üks kasutaja klikib e-posti manusena teadmata allikast. Selle probleemiks on see, et kui pahatahtlik programm saab süsteemi siseneda, mõjutab see iga võrku ühendatud arvutit. Selliste pahavara tüüpide probleemiks on see, et nad on hävitav ja võivad viia kogu infrastruktuuri peatumiseks - no deposit required casino bonus codes.

Max Bell, Semalt kliendi edujuht, ütleb, et kui häkker saab süsteemi ühe arvuti kaugjuhtimise, saab ta lukustada kõik teised kasutajad ja koguda ebaseaduslikult teavet ettevõtte kohta , kliendid ja muud tundlikud asjad ärivaldkonnas.

Ransomware'i kasutamise määrade tõstmine

Uurimis- ja õiguskaitseuuringute föderaalbüroo märkis, et 2015. aastal tõusis ransomaterjalide kasv veelgi kasvamas 2016. aastal kasutamisel ja keerukuses. Näiteks muutuva haavatavusega seotud probleemide kasvava vajaduse tõttu muutuvad nad jätkuvalt keerukaks. Tavaliselt võtsid häkkerid ransomääri lisamiseks manuseid, mida nad saaksid e-kirjade kaudu saata. Kuid e-posti süsteemide arendajad said seda tüüpi rämpsposti filtreerida paremini..Küberkurjategijad on nüüd pöördunud konkreetsete üksikisikute sihtimisega võltsimise taktikaid kasutama. Paljud inimesed unustavad jääda ettevaatlikuks, kui tegemist on kahtlaste linkide ja manustega meilides. Parimad viirusetõrje- ja pahavaraprogrammid ei taga 100% ohutust kasutaja viga. Süsteemid kasutavad inimesed teevad seda, et uurida, kuidas nad saavad õigustatute meilide ja nende vahel, mis seda ei ole, dešifreerida. Kasutajad peavad skeptiliselt mõtlema e-kirjadele teadmata allikatest.

Mõelge enne klõpsamist

Arvutite võrku kaasatud inimesed peavad olema valvsad, kui kasutatakse e-kirju, eriti neid, mis satuvad postkastis koos manustega, mis tunduvad kahtlased. Isegi suured ettevõtted kaotavad pidevalt arenevate pahavaraohtude eest. Häkkerid arendavad endiselt uusi võimalusi arvutite sissetungimiseks. See võib tunduda banaalne, kuid isegi väikesed asjad, mida loeb, aitavad päästa ettevõtte pahavara peavalust. Ärge kunagi avage ega edastage kahtlasi e-kirju, kuigi nad seda nõudvad. E-kirjaga kaks korda mõtlemine jääb terve võrgu säilitamiseks tervikuks.

ennetamine on võti

Kui ettevõtteomanik ennetusvõimalusi arvab, on ka ettevõtte edukus. Esimene asi, mida teha, on tagada, et kõik töötajad mõistaksid pahavara, ransomäärtust, viirusi ja nende mõju ettevõtetele. Rakendada ennetuskontrolli ja minimeerida administratiivset juurdepääsu. Alati veenduge, et oleksite regulaarselt varundatud kõik välistes andmekeskustes salvestatud andmed, näiteks PtC-Online Backup Service.

Avatud eksitava kliki teeninduspilet

Ükski inimene ei ole immuunne ja kui juhtub, et avada e-posti manus või klõpsata ekslikult inkorporeeritud URL-i, kaasake IT-osakond viivitamata.

November 28, 2017