Back to Question Center
0

Semalt - Kuidas välistada IPv6-aadress Google Analyticsi profiili andmetelt

1 answers:

Oleme teadlikud asjaolust, et Internetis on miljoneid miljoneid veebisaite ja nende lugemine ei ole meie jaoks lihtsalt võimalik. Kui ühendame arvuti, sülearvuti või mobiilseadme Internetiga, näeb meie seade tõenäoliselt välja konkreetset IP-aadressi, mille me seda kontole logime või veebisaite sirvime.

Maailmas, kus me elame, on palju IP-aadresse. Nüüdseks on triljoneid IP-sid ja nende kvaliteeti ei ole võimalik parandada ega parandada - giochi da esterno prezzi. Meetod, mida kutsutakse IPv6-ga, võib võimaldada kõigil meestel, naistel ja lastel Interneti kaudu oma konkreetsete IP-aadresside kaudu juurdepääsu.

Oliver King, Semalt klientide edujuht, kirjeldab siin kõike, mida on vaja edukalt jätkata.

kuidas see protsess toimib ja selle taust?

Kas olete kunagi proovinud teada, kuidas see protsess toimib ja mis on selle ajalugu? Kui te pole kunagi Internetis määratud numbrite ametiasutuse (IANA) kohta midagi kuulnud, lubage mul teile öelda, et see on konkreetne aadress või ruum, mis on eraldatud kõigile maailma sülearvutitele, tahvelarvutitele ja mobiilseadmetele. See süsteem töötab erinevate piirkondlike Interneti-registritega, mida nimetatakse RIR-ideks. See levitab eri koode erinevatele IP-dele ja tunneb need koodid hiljem ära. Interneti-teenuse pakkujad või teie Interneti-tasu maksmisega tegelev ettevõte võite teile konkreetsete koodide abil Interneti kaudu Interneti-ühenduse kaudu või mõne muu sarnase süsteemi kaudu juurde pääseda. Internetis on lihtne juurde pääseda ja kasutada neid, kellele on määratud numbrite volitused, kasutades erinevaid nimesid, numbreid ja tähemärke..Kõik need tegelased on tuntud kui ICANN ja neid saab üksteisest eristada .

Teie IPv4 või IPv6 aadressi väljajätmine Google Analyticsi profiiliandmetest

Kas soovite oma Google Analyticsi andmetel välja jätta IPv6 aadressid? Siin me saame aidata teil seda ülesannet paremini täita. On tõenäosus, et teil on määratud kindel kood või number. Võite kasutada seda koodi või numbrit tavapäraste IPv4 aadresside kasutamiseks. Selleks peate sisselogima oma Google Analyticsi kontole ja pääsema administraatorile, et kohandada seadeid. Soovitud tulemuste saamiseks peate kasutama Google Analyticsi uusimat versiooni. Selles jaotises peaksite valima veebiomandi või profiili, mida soovite filtreid ka rakendada. Kui need on valitud, on järgmine samm klõpsata eelmääratud filtri valikul ja muuta rippmenüüsid, et saada kogu selle protsessi kohta uusimat teavet ja värskendusi. Google Analyticsi konto kontol olevad filtrid võivad täielikult aktiveerida kaks kuni kolm päeva, nii et peaksite olema valmis andma neile palju aega, enne kui kasutate neid kogu.

Traditsiooniline IP-aadress vs IPv6-aadress

Traditsiooniline IP-aadress näeb välja umbes 192.368.255.255 ja see on määratud kõikidele arvuti- või sülearvutitele ning mobiiltelefonidele. Sellel on numbrid vahemikus üks kuni 255 ja need on määratud piiramatu arvuga. IPv6 IP näeb välja umbes 4 294 367 296 või sarnane 2001: d18: 0: 1234: 0: 567: 8: 1. Mõlemal on omad omadused, võimalused, eelised ja puudused.

November 28, 2017