Back to Question Center
0

Semalt - Kuidas saada bot-liiklust oma Google Analyticsis

1 answers:

Ei oleks vale öelda, et andmed on kõigi online-äri- ja turundusotsuste nurgakivi. Meil on oluline arendada oma andmete mõistmist ja tagada, et see vastaks praegustele turundusuundadele. Samuti peaksime hindama kasutajate käitumist meie veebisaidil ja tundma kõik tööstuse muutuste kohta - how i become a computer expert. See on võimalik ainult siis, kui me eemaldame Google Analyticsist bottiliikluse ja keskendume soovitud tulemuste saavutamisele.

Alexander Peresunko, Semalt kliendi edujuht, tutvustab selles osas teatavaid turustussalte.

Andmete kogumiseks peaksite kasutama erinevaid analüüsi- ja seirevalikuid. Kuid Google Analytics on kõige usaldusväärsem ja laialdasemalt kasutatav tööriist. See võimaldab teil leida oma andmete õiguspärasuse ja näitab õigeid tulemusi. Üle kahe miljardi veebisaidi kasutavad Google Analyticsi, et hinnata ja analüüsida nende külastuste kvaliteeti. Veebisaidi liiklus on midagi, mis võib teie veebisaiti kahjustada ja võib teile põhjustada veebihäireid. See viib lõpuks valede järelduste, hindamiste ja eelduste juurde, mõjutades seega teie saidi toimivust ja usaldusväärsust.

Teavet Bots

Me ei tohiks unustada, et kõikide inimeste tabamuste korral on serverisse külgmised tagasisidemed. Seega on ohutu öelda, et robotid on muutunud oluliseks ja peavad olema mis tahes veebisaidi komponendid. robotite tüübid: head robotid ja halvad robotid.

Hea robotid on need, mis käituvad kenasti ja sobivad teie veebisaidile, samas kui halvad robotid on need, mis on loodud häkkerite ja ründajatega ning nad kavatsevad oma veebisaidi indekseerida ja indekseerida ebaseaduslikult. Aruanne näitab, et pahatahtlikud ja ohtlikud robotid võtavad üle 20 protsendi kogu hea robotti saadetud liiklusest. Seega võime öelda, et robotid ei saa mingil põhjusel kohasõbralikuks ning need tuleks võimalikult vara vabaneda.

Kaks teist tüüpi roboti on kummitusbootid ja zombiebotid. Kummitusbootid on need, mis ei külasta teie veebisaiti, kuid näitavad sarnaseid tulemusi, samas kui zombie robotid on need, mis täielikult oma veebisaidi muudavad. Nad toodavad aruandeid Google Analyticsis ja teeselda, et need on ehtsad. Nad sisestavad oma spetsiifilised koodid oma analüüsiandmetesse ja püüavad seda ühel või teisel viisil kahjustada.

Kuidas katkestada liiklust

Google teatas hiljuti, et Google Analyticsis on mitmeid lahendusi heade robotite, halva robotite ja rämpsposti suunamiseks. Sel eesmärgil peaksite seadma filtreerimata vaated ja tundma oma liikluse allikaid. Te peaksite tundma häid roboteid ja halbu roboteid eristama. Saate kohandada mitmeid turustusstrateegiaid, et maksimeerida oma võimalusi oma veebisaidil unikaalsete vaadete saamiseks. Samuti on see eelis, kui teete erinevaid filtreid nii sise- kui ka väliste liiklusallikate jaoks. Saate blokeerida mitu IP-d, mis tunduvad kahtlased ja millel ei ole midagi ehtsust. Zombiebootide puhul peaksite neid filtreerima, tuvastades nende asukoha ja jalajäljed. Selleks peate teadma oma allika kohta kõike ja jätkama jalajälje loomise sammu.

November 28, 2017