Back to Question Center
0

Semalt: kuidas ja miks peate Google Analyticsis blokeerima oma IP-aadressi

1 answers:

Blogi postituses on võimalik saada sadu või isegi tuhandeid vaateid, kuid ei saa nendega kontakte ega kommentaare. Veebisait võib näidata, et seda on vaadanud mitmed vaatajaid, kuid kommentaaride ja kontaktide vastus näitab teisiti. See toimub Google Analyticsi kontol. Andmed, mis näitavad vaataja vastust, on tuntud aruandluse andmetena. Aruandmete andmed võivad olla ebatäpsed, kui Google Analyticsi konto IP-aadress ei ole blokeeritud - lease computer companies.

Täpsete aruandlusandmete saamiseks on oluline, et veebilehel igapäevaselt kasutatav IP-aadress oleks blokeeritud. On hea, et veebisaidil on arvukalt seisukohti. Üks võib olla kiusatus mõelda, et kui veebisait näitab, et ta saab mitu vaadet, on tal võimalik reklaame rohkem tulusid tuua. Vastupidi, see pole nii, sest aruandluse andmed ei ole täpsed, kui selle konkreetse veebisaidi IP-aadress ei kajasta seda asjaolu. Seetõttu võib potentsiaalse reklaamija veenmine nende andmete kasutamine olla eksitav. Parem on saada väike arv vaatajaid veebisaidil, mille statistika on usaldusväärne, näiteks teada, mida nad teevad selle veebisaidi külastamisel, kui saada hulgaliselt vaatajaid, kelle kavatsused pole selgelt määratletud.

IP-aadressi on võimalik blokeerida, kui järgitakse seda lihtsat menetlust, mida selgitab 12 Semalt vanemmüügiettevõte Ryan Johnson .

1. samm: IP-aadressi kindlaksmääramine

Enamik inimesi veedab oma arvutisse pikki tunde ja neil pole oma IP-aadressi. IP-aadressi välja selgitamiseks peab Google lihtsalt "mis on minu IP-aadress?" Tulemustest ilmneb, et lehe ülaosas kuvatav number on IP-aadress. Tähtis on selle numbri meelde jätta, kui mitte, siis saab selle tulevasteks viideteks alla kirjutada.

2. samm: sisselogimine

Järgmine samm on logida Google Analyticsi kontosse, kuhu soovite blokeerida IP-aadressi.

3. samm: konto valimine

Pärast Google Analyticsi konto sisselogimist on järgmine asi valida konto, mille soovite blokeerida.

4. samm: adminiliini valimine

Kui konto on valitud, peate liikuma ekraani paremasse ülanurka ja klõpsake linki administraatoril .

Samm 5: filtrite valimine

Kui administraatori link on avatud, tuleks konto sektsioonist valida valik "Kõik filtrid" .

6. samm: valige uus filter

Järgmine samm on klõpsata nupul Uus filter. Nimeväljal saab valida IP-aadressi jaoks mis tahes soovitud nime. Juba määratletud filtrit ja valikut "Exclude" peaks jääma kontrollima. Teine rippmenüü tuleks muuta ja kirjutada kui "liiklus IP-aadressilt" ja kolmas rippmenüü jääb samaks. Google'i otsingu IP-aadress tuleks sisestada vastavasse väljadesse, millele järgneb kättesaadava profiili valimine ja selle lisamine. Viimane samm on selle salvestamine.

Kui salvestatud, on IP-aadress edukalt blokeeritud aruandlusest.

November 28, 2017