Back to Question Center
0

Semalt: kuidas eemale pahatahtest

1 answers:

Malware on sõnastatud pahatahtliku pahavara sõnastatud sõnad. Puuduvad piirangud, mis kujutab endast pahavara. Seetõttu räägib pahavara oma lihtsas vormis midagi, mis jõuab ebaseadusliku sisenemiseni inimese arvutisse. Ärge tehke eksimat, ebaseadusliku sisenemise tarkvara hankimine võrgus võib olla erinev. Kuid sellel pole seaduslikku eesmärki teie konkreetses arvutis, mistõttu see liigitatakse pahavaraks

Semalt kliendi edujuht Ivan Konovalov teab, mida teha, et vältida pahavara sissetungimist - how to measure grain bins.

Varasemad pahavara tüübid olid nende arendajad jõupingutusi oma oskuste tutvustamiseks ja nende eesmärkide ärritamiseks. Mõnikord võisid nad need naljad saata. Hilisemates versioonides tuleb jälgida, kuna need muutuvad ohtlikumaks ja võivad andmeid ja andmeid kahjustada kas selle kustutamisega või sellega seostatud tarkvara purustamisega. Tänapäeva veebis on enamik turul olevatest pahavara programmidest raha teenimise eesmärgil.

pahavara tüübid

Tehniliselt on pahavara üldnimetus ja võib viidata mitut tüüpi ohtudele. Need võivad sisaldada järgmist:

1. Need võivad olla viirused, mis sihivad käivitatavaid faile. Kui kasutaja installib tarkvara, levib viirus seejärel süsteemi muudesse kriitilistesse failidesse. See viiruse saab arvuti nakatada ainult sellise toimingu abil nagu e-posti manuse avamine .

2. Virmid on pahavara vorm, mis levib arvutivõrkude kaudu..Nad on sarnased viirustega. Neil on palju suurem tõenäosus levitada tohutute võimaluste pärast, mida internet on seostatud võrkude kaudu.

3. Trooja hobused on häkkerite arsenal, mida nad kasutavad pahavara varjamiseks, et vältida pahavara avastamist. Nad võtavad seadusliku tarkvara kujul, mis kahjustab allalaaditud ja installitud tarkvara.

4. Rootkit muudab operatsioonisüsteemi, et varjata ja varjata muud pahavara. Nad ei ole ise kahjulikud, vaid on probleemide allikaks, kuna need takistavad teiste pahavara avastamist.

5. Tagauksed ilmuvad, kui ründajad ohustavad süsteemi turvalisust. Nad toetavad kasutaja täielikku sulgemist ja häkkerite kaugjuurdepääsu soodustamist, mis muudab nende hõlpsamaks teiste pahavara installimiseks.

6. Spyware on teine ​​tüüpi pahavara, mis kogub teavet kasutaja tegevuse kohta, eesmärgiga varastada isikuandmeid.

7. Viimane pahavara on reklaamvara, mis kuvab end vabade programmide pakkujana. Enamikul juhtudel on see viis, kuidas ettevõtted saavad vähendada arengukulude katmiseks kulusid.

pahavara vältimine

Õnnetusjuhtumi vältimise kuldreegel on hoida tarkvara avamine või installimine või midagi, mille allikas on määramata või kinnitamata. Kui üks jõuab veebisaidile, kus nad ei ole tuttavad, peaksid nad kindlasti mitte midagi sellelt alla laadima. Ainsad kohad, kus oma tarkvara ja muu meedia saadakse, on lugupeetud saidid või need, mida üks on tuttav, et vähendada nakatumise ohtu. Kui tarkvaral ei ole digitaalallkirja, siis on alati võimalus seda uurida veebis ja näha, mida teised inimesed selle kohta ütlevad. Kõik kuvatavad aruanded, kaebused või asjad, mis paistavad saidi suhtes, peaksid olema signaal, et see üksi jätta. Lisaväärtus on internetis

November 28, 2017