Back to Question Center
0

Semalt: kuidas eemaldada bot-liiklus Google Analyticsist

1 answers:

Kas olete märganud, et teie saidile häirivate robottide arv suureneb eksponentsiaalselt? Kui teie vastus on "jah", Semalt klienditeeninduse juht Max Bell, aitab teil selle probleemiga toime tulla! Mis tahes veebipõhine platvorm on Google Analytics võimeline rämpsposti ja bot-tegevuse jaoks, mis mõjutab praktiliselt kõiki saite. Tegelikult on see probleem, mis muutub veebireklaamijatele tõeliseks peavaluks.

Mis on bota liiklus?

Google Analyticsis kasutatakse mõistet "bot aktiivsus" saidi kirjeldamiseks pahatahtlike robottide ja robotite rünnaku all. Selline tegevus pahatahtliku tegevuse veebisaidil, võib oluliselt vähendada selle üldist tulemuslikkust ja mõjutada selle sisu - hiking tours south america.

Kuidas eristada booti aktiivsust Google Analyticsis?

Siin on samm-sammult juhised robottegevuse tuvastamiseks Google Analyticsis:

  • Klõpsake vasakpoolsel jaotisel asetatud omandamist, seejärel klõpsake kanalit ja kogu liiklust. Seejärel minge aruande jaotisesse Vaikimisi kanali kategooria kategooria ja klõpsake valikul Viide.
  • Kas teate enamikku viiteallikatest? Kui teie vastus ei ole ja need ei tundu teie ettevõttele märkimisväärsed, võib see olla peamine teave, mis näitab, et see on portide liiklus..Lehe alaosas klõpsake "näidake read", et saada viiteid täielikult
  • .

Peaksite jälgima rämpspost ülaltoodud juhistes toodud juhiste järgi, kuid selleks, et teid tutvustaks kõige tuntumaid rämpspostipakkujaid, oleme kogunud teile mõned juhtumid:

  • 4webmasters.org
  • trafficmonetize.org

Kuidas Google Analyticsis alustada Bot aktiivsust?

Kuni Google selle probleemi lahendab, on vahepeal mõni alternatiiv.

  • Kirjeldatud probleemi lahendamiseks on üks parimaid viise luua kanalid, mis peatavad spetsiifiliste bot või roboteid, mis kahjustavad teie andmeid.
  • Tehke kindlaks, kui palju Google Analyticsis jälgite alasid ja alamdomeere.
  • Teine võimalus, mida saate täita, on sisestada kõik Exceli lehtedesse ja saada vajalik teave.

Viimane, kuid mitte vähem oluline võimalus on tagada, et bot-liiklus ei mõjuta teie Google Analyticsi teavet. Kanalite lisamine on parim viis selle käivitamiseks. Järgige neid näpunäiteid ja te ei näe ülal kirjeldatud probleemi kunagi uuesti kokku!

November 28, 2017