Back to Question Center
0

Semalt: kuidas e-posti turundus mõjutab teie SEO tulemusi

1 answers:

Digitaalsed eksperdid kasutavad sageli e-turundustveebisaidi otsingumootori reastust kaudselt. Kui esmapilgul on korrelatsiooni raske näha, korraldades e-turundustkampaaniad aitab:

 • Tegevust kutsutakse mitmel viisil,
 • Ettevõtte väärtustandvate andmete kogumine blogi sektsiooni
 • kommentaaride kaudu
 • E-kirjad võivad ettevõtet kontrollida oma kaubamärgi kuvandit, jagades postitusi.
 • E-kirjad võivad meelitada inimesi teiste sotsiaalse meedia kanalite kaudu - where company samsung.

Nii et SEO ja e-post ei ole otseselt seotud. Otsingumootoridärge indekseerige üksikisikute loendisse, mida võiks konkreetse aja jooksul sihtida. Kuid oma sihtrühma aktiivne kaasamine e-kirjade kauduon tõestatud viis, mis suudab teie veebisaidile kvaliteetset liiklust piltlikult näidata. Artem Abgarian, kliendi edujuht Semalt selgitab, kuidas e-turunduse efekte SEO.

Publiku aktiivne kaasamine

Sellistes meilides nagu märksõnad puudub digitaalne sisumis tahes mõju SEO pingeread. E-posti kampaaniate nõuetekohase seadistamise huvides on siiski parimad ressursid, mis toetavad kindlat märksõnaotsingumootorites otsingutugevust. Kirjad julgustavad kommenteerimist ja jagamist. Näiteks suurepärane blogipostitus saabsaada kommentaare allosas. Sellist postitust saab jagada ka erinevatel veebipõhistes platvormides, näiteks sotsiaalmeedias. Tulemusena,artikli kuvamiste arv parandab SEO järjekoha parandamiseks vajalikke tagasilinke..Mõned tegevusele kutsuvad tegevusedüks võimalik täita koos e-posti nimekirja võib sisaldada:

 • Kutsu lugejaid kommenteerima blogi allosas seda, kuidas postitus neile aitab,
 • Julgustada publikut jagama heategevusprojekti, et levitada head eesmärki, ja
 • Viirusliku turunduse suurendamine sotsiaalse meediakanalite kaudu, nagu Twitter või Facebook.

RSS-voog või regulaarne sisutarbimine

Selleks, et publik klikkida teie veebisaidi lingile, võib ollalihtne ülesanne. Kuid samasuguse vaatajaskonna lisamine teie sisu võib olla väljakutseks. See erinevus tuleneb sellest, et see peab olemaainulaadne teatud viisil ja sisutüübi järgi. Publik peab sisu otsima ja loeb seda enne seda, kui on olemas teadesama. Näiteks saab:

 • Veenduge, et inimesed teaksid, et neid saab ajakohastada RSS-kanalite kaudu
 • Määrake teadete e-posti loendite tellimise võimalus teatud konkreetsetele asjadele ja
 • Laske inimestel tellida sotsiaalmeediaüksusi, näiteks tellida oma YouTube'i kanali videod

Sotsiaalse meedia kanalid teie sisule juurde pääsemiseks onsuurepärane võti, et külastajad ajakohastaksid blogi postitusi.

uudiskirja sisu tagasivõtmine

E-kirjadele kogutavaid andmeid saab kasutada sisu eestblogi. Inimesed saavad sellest uudiskirja sisust kasu, kirjutades, kuidas see neile aitab. Näiteks võib Pikk infolehed muutuda blogikspostitused, mis võivad meelitada rohkem kommentaare. Lühikesed uudiskirjad võivad meelitada sotsiaalse meediaga jagamise võimalust, suurendades SEO positsiooni.Selline olukord võimaldab inimestel, kes ei ole teie RSS-i tellinud, teie sisu lugeda.

Eespool nimetatud tegurite põhjal on Semalt on tõestanud, et e-kirjad võivad parandada SEO pingeread. Läbi huvigrupi kuulutamise, uudiskirja sisu ümberkirjutamise ja ka RSS-voogude kauduteavitusautomaatika, maksaks otsingumootori optimeerimise tehnikate tulemused. Iga bloggeri jaoks, kes soovib saada head liiklust,hea e-posti nimekirja loomine oleks kasulik ettevõtmine.

November 27, 2017