Back to Question Center
0

Semalt: kuidas blokeerida sisemine liiklus Google Analyticsist

1 answers:

Google Analyticsi kasutaja muutuja tühistamisega saavad kasutajad kasutada kohandatud muutuja saidile sisemise liikluse blokeerimiseks. Semalt kliendi edujuht Alexander Peresunko tõstab esile seda, kuidas kasutaja saab oma kohas tehnikat koheselt rakendada.

GA (Google Analytics) saidi siseliikluse kõrvaldamiseks on arvukalt meetodeid. Kõigepealt võivad kasutajad seista silmitsi väljakutsega, kui nad on välja selgitanud, kui tähtis on nende liiklust oma veebisaitidelt välja jätta. Sellega seoses peavad saidiomanikud märkima, et sisemine liiklus (saidi veebimeistrite ja töötajatelt saadud liiklus) võib külastajate lehtede vaateid ja lugusid suurendada, mistõttu pakutakse eksitavaid või valeandmeid - small cameras for house.

Semalt ekspert usub sellesse selguse ja seega on soovitatav, et kasutajad peavad eristama organisatsiooni liiklust sihtrühma omast. Selle verstaposti saavutamiseks on mitmeid viise, sõltuvalt sellest, kuidas dünaamiliste ja staatiliste IP-aadresside vahel on loodud organisatsiooniline infrastruktuur. Näiteks saavad kasutajad sisemise liikluse filtreerida kasutaja muutuja, domeeni, IP-aadressi või Interneti-teenuse pakkuja kaudu. Sisemine liiklus võib segmentida kasutaja muutujate, ISP ja kohandatud muutujate abil. Lisaks võivad nii arenenud segmendid kui ka filtrid eraldada sisemise liikluse publikust või külastajate liiklusest.

Protsessi alustatakse saidi loomisega, mis võib installida küpsised kõigis arvutites ja brauserites, mida organisatsiooni töötajad veebisaidile pääsemiseks võivad kasutada. Seda küpsist määrab kohandatud muutuja, mis pannakse veebisaidile..Üksikasjalikud sammud on toodud allpool:

1. Looge uus veebisait, mis ei sisalda sisu ega sisu, kuna seda saab peita staatilise veebilehe või saidi domeeni osana. Saidi omanik võib tavapärase setVar-meetodi asemel kasutada uut setCustomVari tehnikat .

2. Google Analyticsi profiilil navigeerige täiendatud segmenti ja klõpsake valikul "Uus segment" .

3. Andke kohandatud segmendile nimi "Include inner traffic" ja sisestage see loogika. "Kaasa-> kohandatud muutuja (väärtus 01) -> sisaldades -> Jah." Kasutaja peaks siiski tagama, et kohandatud muutuja (GA) kohandatud muutuja ei kirjuta üle (olukordades, kus mitme kohandatud muutuja salvestatakse samas pesa sees) ja et täiustatud segment vastab õigele pessa.

4. Loo uus jaotis ja nimetage see "Exclude Internal Traffic" ja sisestage see loogika; "Väljajätmine -> kohandatud muutuja (väärtus 01) -> sisaldab -> Jah." Salvestage see segment ja veenduge uuesti, et väljale vastav väli vastab algsele koodile

5. Looge kõik sisemiste meeskonna liikmed esimese brauseris küpsiste õigeks paigaldamiseks esimese sammuna loodud veebilehega.

6. Testi tulemusi. See eeldab mõne päeva ootamist, et segmenteeritud andmeid saaks kuvada .

November 28, 2017