Back to Question Center
0

Semalt: hüvasti, poisid ja ämblikud!

1 answers:

Veebiliikluse Google Analyticsi aruanne on veebisaidi omanikule eelis. Kuid mõnikord võib see olla lõputu lahing hea ja halva vahel. Mõned inimesed ei pruugi olla teadlikud sellest, et osa Google Analyticsi aruandes sisalduvatest liiklusandmetest pärinevad robotitest. Online-robotid ja ämblikud on tagaotsitavate andmearuannete taga GA-s. Neil on potentsiaal mõjutada seda, kuidas andmed kujutavad endast ja mis võib kahjustada turunduskampaania tervist ja järgnevaid otsuseid - parchi divertimento roma al coperto in italian.

Ross Barber, Semalt kliendihalduse juht, arvab, et saidiomanikud ei peaks palju muretsema, sest on olemas võimalus ämbrite ja roboteid genereeritava liikluse avastamiseks ja vabanemiseks. See tähendab, et Google Analyticsi esitatud teave on pärast nende ülesannete täitmist palju usaldusväärsem.

Puudub kindel viis vältida rämpsposti bot juurdepääsu veebisaidile. Isegi nii on kasutajatel võimalik rämpspost välistada ja aruannete kaudu bot-liiklust otsida. Suur osa neist bottidest on nende meetodite suhtes tundlikud. Pärast edukat rakendamist saab suurendada registreeritud külastuste alternatiivse arvu väärtust ja usaldusväärsust.

Vaba aruande abil teabe kasutamine muudab selle usaldusväärsemaks. Samuti võimaldab see omanik kontrollida külastajaplatvorme. Peakid ja süvendid muutuvad ilmsiks ja on graafikute põhjal selgemad.

Google Analytics kasutab JavaScripti. Otsingutulemuste ja rämpspostibootide jaoks oli raske JavaScripti indekseerida. Kuna tehnoloogia areneb edasi, on ka bot arendajad. Nüüd saavad rämpspostibootid JavaScripti haavatavusi tuvastada ja indekseerida teabe saamiseks. Google Analytics sisaldab mitmeid analüüse hõlmavaid roboteid. Siiski on ka palju neid, kes kasutavad rämpsposti veebisaite ja servereid, mis tähendab, et need ilmuvad ikkagi analüüsiandmetes.

Google Analyticsi otsingumootorite botside välistamine?

Nüüd on võimalik liiklusandmeid veebisaidile filtreerida, et näha, milline neist on looduslikust inimtegevusest ja sellest, mis pärineb rämpspostist ja otsingu robotidest. Võimatus seda teha seisneb selles, et välistada kõik tabamised tuntud robotidest ja ämblikutest. See on kastike GA-i vaateadministraatori osas .

Järgmised sammud, et välistada kõik teadaolevad nooled ja ämblikud

  • Loo "test" vaade Google Analyticsi vara

See võimaldab kasutajal teha muudatusi, mida ta soovib, säilitades samal ajal oma põhiandmete terviklikkuse. Samuti toimib see võrdlusallikana, nii et omanik suudab kindlaks teha toimuvad muudatused. Kui rahuldavad tulemused, siis jäta robot põhivaates välja.

  • Loomanade ja ämblike kõrvaldamine

Navigeerige Google Analyticsi tööriista administraatori sektsiooni, valige vaatamisseadeid ja märkige võimalus eemaldada kõik kopeeringud roboteid ja ämblikke. Pärast seda saab liiklus nüüd kogu otsingu- ja rämpspostiga liiklust, mis muudab inimese liiklusest aru andmise lihtsamaks ja selgemaks.

  • Loo märkused

Loo märkused GA graafikutesse, et võtta teadmiseks kõik liiklusvoo väljajätmisest tulenevad liiklusummad.

Järeldus

Võib märgata liikluse katteid, mis sõltuvad robotite genereeritud liikluse mahust. Katsenäitus ja põhivaade aitavad täpselt tuvastada, kus liiklus väheneb, mis muudab aruandluse usaldusväärsemaks.

November 28, 2017