Back to Question Center
0

Semalt: Google Analyticsi jälgimiskoodide eemaldamine veebisaidilt

1 answers:

Max Bell, Semalt kliendihalduse juht, ütleb, et kui tegemist on Google Analyticsi blokeerimisega staatiliste ja mitte-staatiliste saitide lokaalse testimise käigus, siis võime leida palju soovitusi, tööriistu, trikke ja näpunäited. Kõige sagedamini palutakse meil filtreerida see läbi IP-vahemike või kehtestada unikaalseid tingimuslikke koode veebisaitide sisselülitamisel.

Lubage mul öelda teile, et originaal ja kõige tõsisem meetod Google Analyticsi arveldamiseks on taotluste suunamine Google Analyticsi ametlikule veebisaidile. See kindlasti töötab kõigis töölauates ja mobiilseadmetes, kuid see protsess ei tähenda midagi, kui katsetame iPhone'e ja muid WiFi-seadmeid - trampolino elastico bambini prezzo. Kohaliku testimise seaded on kasutada oma kohalike kataloogide ja projektide dev-domeene ja seejärel otsige oma saidi värskendatud versioone, et saada see valmis nii mobiilseadmete kui ka sülearvutite jaoks. Sel eesmärgil kasutavad enamasti iilbreaking koode ja iPhones olevaid faile ilma filtriteta. Proovin ka Xip ja Adobe Shadow. Sellega ei suutnud ma IP-vahemike filtreerimist, sest ma tegin seda protsessi kodus. Pealegi ei anna minu Interneti-teenuse pakkujad mingit staatilist aadressi elamukonto jaoks .

Olen püüdnud luua kohandatud välistama ja kohandatud hulka Google Analyticsi mitmel korral filtreerima. See tagab, et minu profiil saab mitmes domeenis kvaliteetset liiklust ja orgaanilisi vaateid. Samuti seadistasin oma hostinimedele põhinevad kohandatud filtrid ja need sobivad paremini minu Google Analyticsi mustritega. Tehniliselt öeldes oleks meil raske algupäraste domeenide masinanimede otsimine. Kui aga olete teinud vajalikud muudatused, saate soovitud tulemusi kergesti kätte saada. Vahetult pärast Google Analyticsi jälgimiskoodide eemaldamist minu veebisaidilt varundamisprotsessi käigus ja nende uuesti lisamise eest võin öelda, et minu filtrid töötavad korrektselt ja lõpptulemus on suurepärane.

Exclude oma külastusi Google Analyticsist

Google Analyticsist ei ole teie enda külastusi lihtne välja jätta, kuni olete teinud vastavad muudatused. See võib mõjutada teie veebisaidi liikluse ja statistika kvaliteeti. Isegi veebisaidi arengu varases staadiumis ei saa te arvukalt vaatamisi isegi siis, kui olete otsingumootori optimeerimise teinud. Google Analyticsi abil saate oma hitidest jälgida mitmel viisil. Igal meetodil on oma eelised ja miinused, nii et oleks lihtne valida õige vastavalt teie vajadustele. Serveripoolsed või taustaprogrammid on kõige hämmastavad ja soodsamad meetodid. Nende rakendamine võtab aega, kuid lõpptulemused on alati head. Selleks peate sisestama oma veebisaidi HTML-koodi Google Analyticsi jälgimiskoodi ja seejärel sobivate filtrite loomiseks oma serverisse. Teine meetod on Google Analyticsi filtreerimine, mis võimaldab teil oma külastusi välistada ja oma saidi parameetreid IP-aadresside järgi kohandada. See meetod lahendab suurema osa teie IP-iga seotud probleemidest ja võib teile pakkuda kvaliteetset liiklust.

November 28, 2017