Back to Question Center
0

Semalt: Google Analyticsi filtrid, mis parandavad saidi toimivust

1 answers:

Google Analyticsis on teie saidi jõudluse parandamiseks palju võimalusi ja see on osa digitaalturundusest . Kui peate esitama silmapaistvaid eduaruandeid või selgitama liikluse languse põhjuseid, peame pöörama tähelepanu sellele, kui palju kvaliteedi vaateid meie veebisaidil saab. Google Analyticsi andmed peavad olema täpsed ja ajakohastatud. Õnneks on Google Analytics hõlbustanud meie veebisaidil oluliste filtrite käitlemist - casino pour joueur francais avec bonus sans depot.

Enne nende filtrite rääkimist pakub Oliver King, Semalt kliendihaldurit, et teil soovitaksite säilitada Google Analyticsis iga domeeninime kohta üks filtreerimata aruande või vaade.

Välja arvatud siseliiklus

See ei ole kohaldatav kõikidele veebisaitidele, kuid sellest saavad kasu vaid suured ettevõtted. Väikeettevõtete jaoks on oluline välistada siseliiklus, et tagada nende veebiliikluse kvaliteet. Nad peaksid tagama, et nende saidil on kvaliteetseid lööke ja reaalsed inimesed suhtlevad oma veebilehtedega. Sel eesmärgil peaksite oma Google Analyticsi kontol seadma uued aruandlusvaated, mis võivad suurel määral välistada sisemise liikluse. Samuti peaksite oma IP-aadressi välistama, nii et teie vaated ja seda ei arvestata teie veebisaidi juurde. Kui soovite välja jätta suure hulga IP-aadresse, peate kasutama kohandatud filtreid, mida on kerge luua ja millel on palju funktsioone .

Eemalda viiruslik rämpspost

Ei oleks vale öelda, et rämpsposti on viimastel kuudel kahjustanud suurt arvu veebisaite. Sellepärast peaksite pöörama tähelepanu suunamis rämpsposti eemaldamisele nii varakult kui võimalik. Peaksite eemaldama kõik veebisaidid või viited, mis algavad Darodariga, veebisaitide nupud ja parimad SEO-pakkumised. Siin ei saa te lubada vigu teha; siis peaksite tuvastama süüdlased ja eemaldama suunamis rämpsposti ja seejärel sisestama oma domeenid erinevates valdkondades .

Kuva hostinimi ja täielik URL

Vaikimisi ei kuvata Google Analyticsi aruandes olevate lehtede täielikke URL-e. Seega, kui teie veebisait on www.abc.com, peate Google Analyticsi leidma vastavad lehed ja seda saab teha, näidates ära masinate nimed või täielikud URL-id. Teise võimalusena saate luua reaalajas sisu ja luua eri filtreid erinevates valdkondades. See ei tekita segadust, kui teil on palju lehekülgi, mis hoolitseda. Kõik alamdomeeni lehed peaksid olema enne nende käivitamist veadeta.

eraldada liiklust alamdomeeni

Kui tegemist on alamdomeenide rääkimisega, peaksite Google Analyticsi peamine domeen oma liiklust isoleerima. Veenduge, et teie alamdomeenid kasutavad peamist veebisaiti sama UA jälgimisomadusi või koode. Saate seda ülesannet täita, külastades oma Google Analyticsi eraldi vaate sektsiooni .

Vähenda kõiki URL-e

Viimaseks, kuid mitte vähemal määral, tahaksime rääkida URL-ide alamkastest. Paljudele veebimeistritel on see keeruline, kuid sellel on palju eeliseid. Saate segada erinevaid URL-e ja saada AdSense'is palju kvaliteetset liiklust. On oluline ühendada andmed ja rakendada kohandatud filtrid, mis võivad kõik teie URL-id alahinnata .

November 28, 2017