Back to Question Center
0

Semalt: Google Analyticsi administraatori liikluse filtreerimise tähtsus

1 answers:

Kas olete Google Analyticsi kontrollinud ja märganud, et mõningaid ebakindlaid asju juhtub? Noh, see juhtub meile kõigile, nii et sa ei ole selle asjaga uus. On aegu, kui me seadsime mõningaid asju meie veebisaidil ja muudame selle disaini või kujundust, kuid tulemused pole nii oodatud. Kõik see võib mõjutada teie külastusi ja veebisaidi liikluse kvaliteeti - kleiner umzug z�rich. Sellistel juhtudel peaksite oma Google Analyticsist välja logima administraatori liikluse ja seda saab teha, kui kasutate erinevaid WordPressi pistikprogramme. Ja kui te ei kasuta pistikprogrammi, siis peate seda käsitsi tegema. Google Analytics võimaldab teil liiklusfiltrit filtreerida, kui te oma IP-aadressi välja arvate või kustutate liikluse küpsiste sisu tõttu .

Enamasti arvatakse, et esimene meetod on teist meetodit kasutades palju parem ja kõike muud. Semalt kliendihaldur Lisa Mitchell märgib, et kui teil on dünaamiliselt loodud IP-aadressid või kui kasutate sülearvutit või kohvipoest, siis peaksite peatama oma külastused loendati Google Analyticsis. Mõlemal meetodil on oma eelised ja puudused ning seda saab valida vastavalt teie vajadustele.

Välistada teie IP-aadressi

See meetod võimaldab teil oma Google Analyticsit paremini seadistada. See aitab teil parandada liikluse kvaliteeti ja saate peatada vaatamiste vastuvõtmise teatud IP-aadressidest või IP-de hulgast. Seda saab teha ainult siis, kui kasutate sülearvutit ja olete valmis seadistusi samast seadmest kohandama. Ja kui te lahkute kontorisse või olete väljaspool oma maja, ei saa see meetod mingit kasu saada. Sellisel juhul peaksite proovima kasutada teist meetodit. Konkreetsete IP-de jaoks liikluse välistamiseks peaksite looma kohandatud filtreid, mis võimaldaksid paremini analüüsida teie liikluse kvaliteeti. Logige sisse oma Google Analyticsi kontole ja klõpsake paremas ülanurgas seadete valikut. Seejärel peate vajutama uue filtri valikut ja lisama sellist teavet nagu filtri nimi, filtri tüüp, IP-aadress ja teised .

Kustutada liiklus küpsise sisu järgi

Peate küpsiste sisu liikluse keelama ja looma filtreid, mis selle protsessi ajal ei lukustata. Selle meetodi negatiivne külg on see, et korraga võite ühe IP-aadressi välja jätta ja seda ülesannet ei saa mitme äkitselt läbi viia. Peale selle on küpsiste kustutamine kohustuslik enne selle meetodi seadistamist. Esiteks peate looma faile, mis lisavad küpsised teie brauseritele. Seejärel peate looma HTML-faile ja lisama need sellesse vormingusse: filter-traffic.html. Järgmine samm on juhtida, et otsingumootorid ei indeksi saidi sisu mõnda aega. See on oluline samm, kuna see tagab teie veebisaidi ja selle üldiste külastajate kvaliteedi. Kui olete selle välja lülitanud, on järgmine samm kohandada küpsiste seadeid brauseris. Lõpuks peate lisama JavaScripti koodi jälgimiskoodid ja seadma kohandatud muutujad, mida hiljem Google Analyticsis saab filtreerida.

November 28, 2017