Back to Question Center
0

Semalt: Google Analytics rämpsposti liiklus ja selle blokeerimise viisid

1 answers:

Jason Adler, Semalt klienditeenuse haldur, arvab, et ei oleks vale öelda, et Analyticsi rämpspost on tänapäeval üks veebimajanduse peamistest probleemidest. See teema on saanud populaarsuse ja sellel teemal on palju võimalusi. Google on oma lehel loonud rämpsposti tugiteenuse, mille eesmärk on pakkuda meile vajalikku teavet, et saaksime lahendada oma probleemi. Google Analyticsi esindaja Adam Singer kinnitas, et ettevõte püüab praegu probleemi lahendada - office network cabling company. Kuid see võtab veidi aega ja täpne kuupäev pole teada. Esialgu analüüsiti rohkem kui 259 Google Analyticsi kontot, mis ei sisalda viirusi ja rämpsposti. Nad seadsid filtrid ja iga päev külastasid vähemalt kakskümmend viisainet. Ressursside rämpsposti kogu liiklus oli üle kümne protsendi ja ligikaudu viiskümmend protsenti veebisaitidest oli rämpsposti liiklus enam kui viiesajast domeenist. Peaksite kaaluma nende tööriistade kasutamist, mis aitavad teil hoida oma Google Analyticsi andmeid ja statistikat ajakohasena ja rämpspostita .

Analytics Referrer / Ghost rämpsposti blokeerija

See on täiustatud rämpsposti blokeerija, mis värskendab end korrapäraselt. Aja jooksul värskendatakse enam kui 550 musta nimekirja sisestatud domeeni, mis sisaldavad kahtlasi URL-e ja filtreerivad need lingid, et pakkuda teile parimaid ja sobivaid tulemusi. Tööriist on saadaval tasuta, sellel on lihtne ja kasutajasõbralik liides, millel on palju otsinguvõimalusi..Samuti saab seda mitme kontoga uuendada ja selle vaateid kergesti filtreerida. Selle kvoodi piir on üle kümne tuhande päringu päevas, kuid peaksite oma filtreid värskendama iga kord, kui lisate selle tööriista juurde uusi domeene.

Analyticsi tööriistakomplekt

Lubage mul selgitada, et Analyticsi tööriistakomplekt ei ole tasuta; peate maksma 15 dollarit kuus, et pääseda kõikidele selle funktsioonidele, kuid see hind on madalam kui peavalu, mida see tööriist võib leevendada. See on üks hämmastavaid ja suurepäraseid tööriistu, kuna see laiendab Google Analyticsi aruannete valikut ja pakub kõige täpsemaid tulemusi. See tööriist automaatselt värskendab oma filtreid, nii et te ei pea tegema mingit erilist tööd, kui lisate uusi domeene. Saate filtreid rakendada igat tüüpi omaduste, vaadete ja kontode puhul. Tööriistal on kasutajasõbralik ja hõlpsasti mõistetav liides. Parim on see, et tal puudub kvoodi limiit, mis tähendab, et saate lisada nii palju domeene kui ka alamdomeere kui võimalik. Siiski peaksite selle tööriista ja selle erinevate funktsioonide juurde pääsemiseks registreerima ja kinnitama ning tasuma selle eest tasu .

rämpsposti filtri installija

Rämpspostifirma Installer on avatud lähtekoodiga ja tasuta tarkvara. See on üks kõige põhjalikumalt automatiseeritud rämpspostifiltri tööriistad Internetis. Seda on lihtne alla laadida ja sellel on palju funktsioone. Seda saab rakendada teie saidile ja valida erinevaid vaateid ja omadusi. Tööriista saab kasutada ainult ühes domeenis korraga ja selle kvoodi piirang on kaks tuhat kasutajat päevas. Samuti ei värskendata filtrite ja domeenide arvu täpselt ja see on selle tööriista peamine puudus.

November 28, 2017