Back to Question Center
0

Semalt Expert tutvustab arvutiviiruste ennetavaid meetmeid

1 answers:

Meil ​​oli mingil hetkel valusad ja unustamatud kohtumised arvutiviirustega. Üks ühine õppetund, mida me jagame, on sooviv mõtlemine, et teadisite, kuidas neid viirusi vältida või kõrvaldada varem.

Mitte muretseda, käesoleva artikli üks Semalt kõige kogenumate spetsialistide Ivan Konovalov toob esile praktilised viisid arvuti viirusinfektsioonide vältimiseks. Nende hulka kuuluvad:

Alati saate alla laadida programmid seaduslikest ja usaldusväärsetest allikatest

Need viirused nakatavad ja kompromissid arvutiprogrammidesse sisenemist teie süsteemi. Seetõttu peate alla laadima programmid tõelise tarnija või kolmanda osapoole veebisaidilt.

Hoidke arvuti varundamine

On soovitatav, et teil oleks olemas kõik oma kriitilised failid - faretti da incasso a terra per esterno. Varundamine võimaldab teil kogu oma andmeid taastada ja tavapäraste funktsioonidega edasi liikuda .

postituste kontrollimine ja kinnitamine

Uus linna trikk on viiruse nakatumine e-posti manustega kas kavatsuste või teadmatusega. Pahatahtlikud e-posti manused sisestavad kirja avamisel süsteemi, mistõttu neid manuseid enne allalaadimist skannida ja neid kontrollida. See on veelgi kasulikum, kuna e-posti allika võib ohustada ja ei tea, et nad viiruseid edastavad.

Anti-Virus ja pahavara lahenduste installimine

Uuendatud viirusetõrje ja pahavara tarkvara muudavad teie arvuti vastupidavaks võimalike ohtude märgistamisel ja eemaldamisel..Administraator võib ka ohutusega seotud sagedasi skaneeringuid läbi viia.

E-posti pildi eelvaate keelamine

Sa ei pea oma süsteemis viiruste saamiseks alla laadima nakatunud faile e-posti manustega. Infektsioon võib alata lihtsalt e-posti piltide eelvaatest. Selle vältimiseks keelake oma e-posti kliendi pildi eelvaade, vaadates neid ainult pilte, mis on saadud usaldusväärsetest allikatest.

Regulaarsed operatsioonisüsteemi uuendused

Kui teete jõupingutusi uuendatud operatsioonisüsteemi pidevaks muutmiseks, jääb teie arvutisüsteem viirustest vabaks. Värskendused muudavad selle tuttavaks ja suudavad toime tulla uusimate arvutiviirustega.

Aktiveerige arvuti tulemüür

Isegi kui uuendate oma programme ja operatsioonisüsteemi, on tulemüür teie arvuti esimene ja viimane kaitseliin viirusinfektsioonide eest. Hoidke see üles ja aktiivne, et vältida kolmanda osapoole viirusnakkusi.

kasutate arvuti administraatori õigusi

Arvutil peaks olema ainult üks administraator, kellel on kõik programmide installimise õigused ja õigused. Kasutage neid õigusi, vältimaks väliste kasutajate sattumist süsteemile sellistesse riskidesse.

Regulaarne arvuti seiresüsteem

Noh, te ei tea, et teie arvuti tulemüür on deaktiveeritud või teie OS-i programmide jaoks on vaja värskendusi, kui te ei jälgi regulaarselt teie süsteemi sama.

Arvutiteatiste järgimine

Viirusetõrje ja pahavara programmid on kodeeritud nii, et hoiatada kasutajat eelnevalt, kui on vaja või on saadaval uusimad värskendused. Samuti teatavad nad kasutajale, kui tuvastatakse pahavaraohud. Ärge kunagi ignoreerige sellist hoiatust ja teateid. Samas märkuses järgige pikemas perspektiivis kõikide arvutite värskenduste märguandeid.

IT-osakonna loomine ja haldamine

Suurte organisatsioonide jaoks on vajalik arvutiosade ja süsteemide sujuva toimimise säilitamiseks infotehnoloogia osakond.

November 28, 2017