Back to Question Center
0

Semalt Expert tagab, et saate vältida pahavara kontoris - Siin on kuidas

1 answers:

Malware võib põhjustada palju kahjusid ja kahjusid. Ärikeskkonnas häkkerid proovivad palju trikke, et varastada raha, ärisaladusi ja mis tahes teavet, mis neid kasuks saaks. Tarkvararakenduste, nagu näiteks viirusetõrjetarkvara, tulemüürid ja e-posti krüptimine, mängivad olulist rolli pahavara rünnakute hoidmisel. Kuid on olemas viise, kuidas häkkerid võivad neid meetmeid rakendada. Nad sihivad sageli töötajaid, et leida tee organisatsiooni süsteemiks - umzug firma zürich.

Õnneks, kui personali liikmed teostavad ekspertide Semalt , Ivan Konovalovi eksperdi poolt ette nähtud meetmeid, vähendavad nad nende haavatavust pahavara rünnakutega oluliselt.

1. Tean vaenlast

Pop-up-teated ja veebisaidi reklaamid on veebimaailma elukvaliteet. Häkkerid on neid kahte meetodit oluliselt investeerinud. Nende hoiatused ja reklaamid on sageli agressiivselt kuvatud ja rahulikult sõnastatud. Reklaamid müüvad tehinguid, mis sobivad hästi. Hüpikud pakuvad sageli hoiatusi süü eest, mis vajab kiiret tähelepanu ja palub töötajatel remondi tööriistu alla laadida. Need reklaamid ja hüpikaknad peida lingid pahatahtlikule allalaadimisele ja saitidele. Kui kasutaja klõpsab selliseid linke, saab pahavara automaatselt alla laadida.

Kirdeülikooli infoturbe büroo nõustub, et töötajad peaksid vältima selliseid hüpikaknaid ja klõpsama õigete lingidena.

2. Hoiduge imelistest linkidest ja manustest

Vastavalt MakeUseOfile peaksid kasutajad hoiduma allalaadimisest või avamisest, mille päritolu ja asjakohasus on küsitav. Kui enamik e-posti teenuseid skannib manuseid pahavara eest, saavad töötajad parandada ohutust, vältides selliseid soovimatuid manuseid ja linke .

3. Väliste salvestusseadmete skannimine

Nüüd ja siis saab faile ühelt arvutisse üle kanda, kasutades erinevaid seadmeid USB-mälupulgadest, mälukaartidest, välisedest kõvakettadest ja muudest seadmetest. Need salvestusseadmed on sageli jagatud ja võivad sisaldada pahavara ühest arvutist teise. Enne failide avamist skannige salvestusseadmeid, et tuvastada pahavara, nagu seda soovitab MakeUseOf.

4. Kui tehing on liiga hea

Inimesed on alati huvitatud vabadest asjadest. Tasuta mängud, tarkvara, muusika ja filmid on hulgaliselt hüüdjaid, kes hakkavad pahavara installeerima paljudesse arvutitesse. Enamik veebisaite, mis pakuvad tasuta allalaadimist, on ohustatud, et varjata pahavara süsteemi. Kirdeosakonna Infoturbe büroo toetab usaldusväärsete saitide allalaadimist selle riski vähendamiseks.

5. Ärge laskuge andmepüügi e-kirjadest

Phishing-e-kirjad on mõeldud teatud teabe saamiseks adressaadilt, kasutades erinevaid taktikaid. Nende e-kirjade autorid võivad mängida patsiendi mängu, et võita usaldust või kasutada ettekäände, nagu olete võitnud loteriid, et julgustada töötajaid avaldama üksikasjad nagu krediitkaarditeave. Nende taktika erineb keerukusest ja tehnikast. Töötajad peaksid vältima tundmatu saatjate e-kirju. E-kirjade puhul, mida personali liikmed lugesid, peavad nad tähelepanu pöörama teabega, kui saatja on häkkinud.

6. HTML-i keelamine e-posti teel

HTML võib skripte käitada. Kui nakatunud meil on avatud, käivitab pahavara skript automaatselt ja nakatab arvutit. Selle riski vältimiseks lülitage e-posti funktsioon HTML-funktsiooni välja. Kui töötajad peavad HTML-i kasutama, peaksid nad olema kindlad, et kirjad pärinevad usaldusväärsetest allikatest.

November 28, 2017