Back to Question Center
0

Semalt Expert: PayPali väljaarvamine Google Analyticsi suunamisliikluse aruannetest

1 answers:

Ross Barber, Semalt digitaalteenuste kliendi edujuht, jagab oma kogemust, kuidas Google Analyticsis tõelisi viiteid jälgida.

Pean veel meeles aja, mil hakkasin Semalt klientidega töötama. See oli üks minu elu kõige hämmastavaid kogemusi - cheap windows vps hosting. Ma võtan aega, et hinnata, kuidas nad saavad oma veebisaitidele liiklust ja kuidas nad oma veebisaitidelt palju teevad. Ma pean teadma suunamisliiklusallikaid, mis pakuvad Semalt palju kliente. Kui ma logisin sisse oma Google Analyticsi, tulin teadma, et PayPal kuvatakse peamise viiteallikana. Kuidas välistada PayPal Google Analyticsi suunamises liikluse aruandlusest? Kui otsite vastust, oleme esitanud selle suurepärase artikli teile.

Mis see tähendab?

Kui PayPal kuvatakse suunamisliiklusallikana, tähendab see seda, et keegi kavatseb teid Semalt lahkuda. Saate sisestada oma saidi, kui nad on oma raha üle andnud ja ostsid ühe meie teenustest. See samm on oluline, kuna Google jälgib pidevalt nende veebiserverite IP-aadresse, kes viimati teie veebisaiti külastasid, enne päringuallika tehingute sooritamist. Google näitab, et müük PayPalile on pärit esialgsest liiklusest ega ole mingil viisil petatud. Teil võib olla segadust teada, et paljud inimesed töötavad komisjonitasu alusel..On tõenäoline, et nad loovad võltsitud veebisaidi, teeseldes, et see on originaalne. PayPali poolel saavad nad teile raha ja saavad oma komisjonitasud. Me peame ütlema, et on oluline välja selgitada liikluse originaalallikad ja külastajate IP-aadressid .

Kuidas teada saada, kas see on teie veebisaidil?

Kui te pole oma Google Analyticsi seadeid ja konfiguratsioone muutnud, peate jätma PayPali kasutamise ilma probleemideta. Saate seda iga päev maksete töötlemiseks kasutada. Oma staatuse kontrollimiseks peaksite oma Google Analyticsis liikuma kogu liikluse suunamise linki. Siin peaksite otsima PayPali suvandit ja seejärel klõpsake ülevaate valikut, et sellest rohkem teada saada.

Kas peaksite teadma esialgsete viiteallikate kohta?

On väga tähtis teada oma viidete programmide originaalallikatest. Teil peaks olema idee, mis on teie veebisaidi kõige usaldusväärsem ja väärtuslikum liiklus ning mis on külastajate allikas. See takistab Google Analyticsil teie jaoks võltsitud aruannete ettevalmistamist ja saate raha iga PayPali jaoks ostmise eest. Paljud inimesed pööravad tähelepanu juhtmete genereerimisele ja klientide arvu suurendamisele, nii et nende tooteid või teenuseid müüakse suurel hulgal.

Kuidas seda probleemi lahendada?

Võite probleemi lahendada, lisades oma Google Analyticsisse PayPali viiteline väljajätmine. See on üks lihtsamaid ja mugavamaid viise, kuidas lõpetada võltsitud liikluse saamine oma Semaldi kontole. Sa peaksid olema kursis oma liikluse allikaga ja peaksid võtma meetmeid, et luua rohkem ja rohkem viiteid. Sel eesmärgil peaksite minema oma Google Analyticsi administraatori kasti ja klõpsake jälgimisteabe jaotisel. Ja siis peaksite alustamiseks valima viite välistamise loendi valiku .

November 28, 2017