Back to Question Center
0

Semalt Expert: parandage saidi jõudlust, jättes Google Analyticsist oma külastused

1 answers:

Kui kontrollite ja uurite oma Google Analyticsi ja jälgite, et teie enda külastusi on võimalik välistada, siis võtate õige otsuse. See on eriti oluline veebisaitide jaoks, kus on vähe või üldse mitte liiklust, sest tagate, et teie analüüsimisel on ainult kvaliteetseid tulemusi ja teie külastajad on tegelikult huvitatud veebisaidi artiklite lugemisest.

Google Analyticsi kontol on mitmeid valikuid. Võite meeles pidada järgmisi vihjeid, mille on esitanud Oliver King, Semalt klienditeenuse haldur, et välistada oma külastused Google Analyticsist.

Serveripoolne või backend meetod

See on üks hämmastavaid ja suurepäraseid viise, kuid selle rakendamine ei ole nii lihtne ning võtab palju aega ja jõupingutusi. See seisneb teie Google Analyticsi jälgimiskoodi häkkimise takistamises - hr project report. Saate selle koodi sisestada oma veebisaidi HTM-is ja kohandada vastavalt serveri seadeid. See on turvaline meetod, kuna see ei lase Google Analyticsi abil teie saite registreerida. Teil on ka täielik kontroll selle üle, milliseid külastusi tuleks arvestada ja mis mitte. Lõppkokkuvõttes hakkate kontrollima oma liiklust ja suudab oluliselt parandada veebisaidi üldist tulemuslikkust. Selle meetodiga saate kasutada ka üldkasutatavaid IP-aadresse ja arvutiteta probleeme..See sobib nii suurtele kui ka väikestele organisatsioonidele ja üksikisikutele.

Google Analyticsi filtreerimine

See meetod koosneb mõningatest etappidest ja seda on lihtne kasutada veebisaidi parameetrite ja üldise toimivuse alusel. Samuti peate silma peal hoidma IP-aadresse, domeeni allikaid, otsingutermineid ja lehtede pealkirju, et selle meetodiga parimaid tulemusi saada. See on usaldusväärne, paindlik ja Google'i lemmikmetoodika. See võimaldab teil täielikult kontrollida oma saidi väljajätmise parameetrit ja sobib ettevõtte või ettevõtte igas suuruses. Isegi üksikisikud saavad selle meetodiga paremini määrata avaliku IP-aadressi.

küpsiste lisamine

Kuigi see on üks kõige soodsamaid ja hästi tuntud meetodeid, peaksite kaaluma oma veebisaidile küpsiste lisamist probleemide vältimiseks. Selle metoodika abil peate säilitama unikaalse IP-aadressi, et Google Analytics saaks teid eristada ebatäpsetest IP-dest. Samuti on oluline töötada kõigi brauseritega ja kasutada ainult dünaamilisi IP-aadresse, sh teie tahvelarvutid, sülearvutid ja mobiilseadmed. Samal ajal ei tohiks unustada, et see meetod on vähe kallis, sest peate oma veebisaidil väljajätmise küpsiseid seadistama erinevate brauserite ja erinevate seadmete abil. See võib aidata teil kulutada palju raha, kui te töötate keegi tööle. Google Analytics ei ole selle meetodi usaldusväärsust katsetanud. Kuid paljud inimesed seda siiski kasutavad ja eelistavad seda. Selle meetodiga saate leevendada kõiki teie Google Analyticsiga seotud probleeme ning filtreid on lihtne luua või kustutada ja HTML-koode kohandada. See meetod sobib ainult üksikisikutele ja väikestele organisatsioonidele.

November 28, 2017