Back to Question Center
0

Semalt Expert: kuidas eemaldada Darodar Google Analyticsist

1 answers:

Google Analytics teatab, et suur hulk veebisaite pole ehtsad ja ebausaldusväärsed. Üks neist on Darodar.com; Hiljutised aruanded näitavad, et see ei ole oma kliendi veebisaitidele reaalseid külastajaid saatnud. See tähendab, et märksõnaprogrammil ei ole ehtsusega midagi pistmist, kuna see on robot, mis loeb teie statistikat valesti - best vps france.

Kui kontrollite oma Google Analyticsi seadeid kõigis viiteallikates, märkate, et Darodar.com-i viide on teie saidi ja Analyticsi aruande kahjustamiseks. Kõigis aruannetes näitab Darodar uut külastajat, kes on pärit uuest IP-st, ja põrkumise määr on sada protsenti, mis on veebimeistrite jaoks suur probleem. Samuti märkate, et Google on varjutanud Darodari ja kõik sellega seotud teenused. Seega on järeldus, et selliseid teenuseid nagu seda ei tohiks teie veebisaidi rakendamisel kunagi kasutada.

Max Bell, Semalt kliendihalduse juht, väidab, et see on tõsi, et Darodar saadab oma klientidele vaid paar külastajaid kuus ja kõik need on viidatud..Enamik külastajaid on võltsitud; aga võite arvutada teie nimel ainulaadsete vaadete koguarvu ja see ei tohiks sõltuda Darodari aruannetest. Samuti on oluline mitte külastada oma külastusi, sest kõik need ei ole reaalsed. Kui olete kasutanud võõrustanud blogimisteenuseid, nagu Blogger ja WordPress, siis on Teil lihtne blokeerida Darodar. Selleks peaksite peatama serveri selle ja teiste sarnaste veebisaitide liikluse vastuvõtmise.

Darodari eemaldamine ei saa olla lihtne

On tõsi, et Darodari eemaldamine pole nii lihtne. Sa peaksid hoolitsema palju asju. Esimene samm on sisse logida oma Google Analyticsi kontole ja kontrollida administraatori sektsiooni paremas ülanurgas. Järgmine samm on luua filtreid või leida filtrid, mis on juba parempoolses nurgas olemas. Kui te pole filtreid loonud, peaksite need looma ja pääsema administratiivsele sektsioonile. Kolmas samm on klõpsata uue filtri valikul ja lubada Google Analyticsi andmetel luua kohandatud filtreid. Alguses kõike seda läheb veidi aega, kuid kui loote ennast ja loote mitmete filtrite, on teil lihtne oma veebisaidil unikaalseid külastusi saada. Te saate muuta mis tahes valdkonda vastavalt sellele, mida olete juba teinud. Ainus eesmärk on keelata Darodar ja selle vaated, mis võisid tungida filtermustrite sektsiooni. Siin peate blokeerima selle ja klõpsake salvestamisvalikul, et kõik sätted salvestataks. Teie filtrid lähevad jõudmiseks natuke aega. Ärge unustage, et kõik need sammud on olulised. Kui olete saanud võltsitud liiklust ja ei teadnud midagi oma statistikast, peate blokeerima oma enda IP-aadressi pärast mõne filtri loomist. Kõik see tagab, et teie veebisait saab tõelisi ja reaalseid inimkülastusi isegi siis, kui nende arv on vähe. Täiendavate värskenduste saamiseks peate oma veebilehte kontrollima ja lugema meie viimaseid artikleid.

November 28, 2017