Back to Question Center
0

Semalt Expert: juhend altidomeenide filtreerimiseks Google Analyticsis

1 answers:

Nendel päevadel on väga oluline kohandatud filtrid ja alamdomeenid Google Analyticsis seadistada. See võimaldab teil analüüsida, hinnata ja vaadata veebisaidi liiklust ja nende allikaid. Olenemata sellest, kas teil on veebipäevik, ettevõtte veebisait, mitu sihtlehte või partnerlussaiti, on oluline alamdomeenide filtreerimine.

Selles küsimuses räägiti mõnest lihtsatest nõuannetest Semalt üks juhtivaid eksperte Andrew Dyhan - corona plumbing service.

Google Analyticsi seadistamine

Esimene samm on seadistada Google Analytics oma alamdomeenides. Sa peaksid kasutama samu või teisi UA-koode ja pidama neid kusagil oma arvuti salvestamiseks. See võib tunduda lihtne, kuid peate meeles pidama, et mitte kõik veebisaidid ei kasuta samu UA omadusi. Teil tuleb luua erinevad alamdomeenide jaoks erinevad filtrid ja veenduda, et koodid on õigesti sisestatud.

Uue vaate loomine Google Analyticsis

Järgmisena peate Google Analyticsis looma uued vaated. Kui avate oma Google Analyticsi konto ja lähete oma juhtpaneelile, peate kohandama seadeid üleval paremal nurgal, kus on administraatori menüü olemas. Siin saate lisada nii palju domeene kui võimalik. Ainus asi, mida peate meeles pidama, on see, et valite eri veebisaitidele erinevaid filtreid ja looge uusi näpunäiteid iga kord, kui siin on siin sisestatud..

Loo testi vaated

Kui olete Google Analyticsi uus, soovitame teil probleemide vältimiseks luua katsevaateid. Iga domeeni ja alamdomeeni jaoks saate luua erinevaid katsevaateid, mis tagavad, et te olete kõik vead ära hoidnud. Seejärel saate juurdepääsu oma toorliikluse andmetele, et teada saada, kuidas see protsess toimib.

Rakenda kohandatud filtreid

Kui olete loonud uusi vaateid, on järgmine samm kohandatud filtrite kasutamine. Selleks peaksite valima kohandatud filtriosa ja minge raadionuppule. Klõpsake sellel nupul ja lisage oma alamdomeenid siia, et alustada. Kohandatud filtri lisamine on üks kõige põhjalikumaid ja hämmastavaid viise, kuidas oma tööd õigesti teha.

Viidete loetelude lisamine

Viidete väljajätmise loetelude lisamine on hea mõte, kuna see takistab teie alamdomeenide võltsitud ja madala kvaliteediga liiklust. Selleks peaksite valima oma vara või alamdomeeni. Kui see on valitud, saate klõpsata jälgimisteabe nupul ja saada täielik viite välistamise loend. Siin saate oma alamdomeeni URL-e lisada ja alustada.

Mis on alamdomeen ja kuidas seda jälgida?

Kui teil on mõned veebisaidid, mille URL-id on www.abc.com või midagi muud, on teil lihtne valida oma alamdomeenid ja nende arv ei ole piiratud. Alamdomeen on üksainus domeen, mis on loodud teie peamise veebisaidi alusel ja mida saab igal ajal aktiveerida või deaktiveerida. Enamasti, kui kasutajad liiguvad ühest hostimise teenusest teise, on neil lihtne neid samu domeene hoida ja see ei häiri nende üldist mainet Internetis. Samuti on teie alamdomeeni krediteerimine lihtne, sest peamine domeeninimi maksab teie nimel ja makse saadetakse automaatselt teie krediitkaardilt või oma PayPalilt.

November 28, 2017