Back to Question Center
0

Semalt Expert jagab juhendit, et Google Analyticsi aruannetest ei jäetaks otsinguid roboteid ja ämbreid välja

1 answers:

Veebiliikluse Google Analyticsi aruanne on veebisaidi omanikule eelis. Kuid mõnikord võib see olla lõputu lahing hea ja halva vahel. Mõned inimesed ei pruugi olla teadlikud sellest, et osa Google Analyticsi aruandes sisalduvatest liiklusandmetest pärinevad robotitest - fancy caps online. Online-robotid ja ämblikud on tagaotsitavate andmearuannete taga GA-s. Neil on potentsiaal mõjutada seda, kuidas andmed kujutatakse ennast, mis võib kahjustada turunduskampaania tervist ja järgnevaid otsuseid.

Siiski ei tohiks saidiomanikud palju muretseda, sest ämblike ja robotite poolt loodud liikluse tuvastamiseks ja vabanemiseks on see viis. See tähendab, et pärast nende ülesannete täitmist saab Google Analytics pakutav teave palju usaldusväärsemaks. Puudub kindel viis vältida rämpsposti bot juurdepääsu veebisaidile. Isegi nii on kasutajatel võimalik rämpspost välistada ja aruannete kaudu bot-liiklust otsida. Suur osa neist bottidest on nende meetodite suhtes tundlikud.

Järgides 12 Semalt juhtivat eksperti Jason Adleri juhendit, saab suurendada registreeritud külastuste alternatiivse arvu väärtust ja usaldusväärsust.

Vaba aruande abil teabe kasutamine muudab selle usaldusväärsemaks. Samuti võimaldab see omanik kontrollida külastajaplatvorme. Graafikutel on graafikute abil nähtavad ja selgemad kõrgused ja süvendid.

Google Analytics kasutab JavaScripti..Otsingutulemuste ja rämpspostibootide jaoks oli raske JavaScripti indekseerida. Kuna tehnoloogia areneb edasi, on ka bot arendajad. Nüüd saavad rämpspostibootid JavaScripti haavatavusi tuvastada ja indekseerida teabe saamiseks. Google Analytics sisaldab mitmeid analüüse hõlmavaid roboteid. Siiski on ka palju neid, kes kasutavad rämpsposti veebisaite ja servereid, mis tähendab, et need ilmuvad ikkagi analüüsiandmetes.

Google Analyticsi otsingumootorite botsüütide välistamine

Nüüd on võimalik liiklusandmeid veebisaidile filtreerida, et näha, milline neist on looduslikust inimtegevusest ja sellest, mis pärineb rämpspostist ja otsingu robotidest. Võimatus seda teha seisneb selles, et välistada kõik tabamised tuntud robotidest ja ämblikutest. See on kastike GA-i vaateadministraatori osas .

Järgmised sammud, et välistada kõik teadaolevad robotid ja ämblikud

1. Google Analyticsis tehke

"testi" vaade

See võimaldab kasutajal teha muudatusi, mida nad soovivad, säilitades samal ajal oma põhiandmete terviklikkuse. Samuti toimib see võrdlusallikana, nii et omanik saab kindlaks teha, millised muudatused toimuvad pärast välistamist. Kui rahuldavad tulemused, siis jäta robot põhivaates välja.

2. Bots ja Spiders kõrvaldada

Navigeerige Google Analyticsi tööriista administraatori sektsiooni, valige vaatamisseadeid ja märkige võimalus eemaldada kõik kopeeringud roboteid ja ämblikke. Pärast seda saab liiklus nüüd kogu otsingu- ja rämpspostiga liiklust, mis muudab inimese liiklusest aru andmise lihtsamaks ja selgemaks.

3. Google Analyticsi annoteerimine

Loo märkused GA graafikutesse, et võtta arvesse liiklusvoo väljaarvamise rakendamisest tingitud liikluse katteid.

Järeldus

Võib märgata liikluspilte, mis kõik sõltuvad robotite genereeritud liikluse mahust. Katsenäitus ja põhivaade aitavad täpselt tuvastada, kus liiklus väheneb, mis muudab aruandluse usaldusväärsemaks.

November 28, 2017