Back to Question Center
0

Semalt Expert Ettepanek internetiohtude ennetamiseks

1 answers:

Küberkurjategijad püüavad järk-järgult ettevõttearvuteid kasutades pahavara, kes loodavad saada surmavat teavet. Nad on liikunud tarbijatöötlejate sihtimist ettevõtte töötajatele. Võrguühenduse suurenev kokkupuude pahavaraga. Sotsiaalsed saidid, töötajate liikuvus ja kasutaja juhitav infotehnoloogia on mõned tegurid, mis aitavad kaasa ettevõtte süsteemide kasvavale kokkupuutele õelvaraga. Püsivad ohud ja troojalased võivad tundlikke andmeid rikkuda ja kompromissi muuta - ludoteca interattiva.

Ivan Kovalov, Semalt kliendi edujuht, on väärtuslik juhend Interneti häkkimise ohtude vältimiseks.

Esmalt hoidke brauseri pistikprogramme paigas.

Ründajad ei saa süsteemiga jõudmiseks kasutada Adobe Acrobat või Adobe readerit või Microsoft Internet Explorerit. Kui plaastrid muutuvad kättesaadavaks, installige need koheselt.

Teiseks blokeerige peer-to-peer kasutamine.

Kuna üks võimalus pahavara levitamiseks on failide jagamine võrguoperaatorvõrkude vahel, siis looge ja rakenda üksteist vastastikuseid põhimõtteid.

Kolmandaks, Windows AutoPlay välja lülitamine.

Võrgupõhise viiruse nagu Downadup ja Conficker peatamine võrguketastest ilma avalike aktsiatega seotud äriühingute eeskirjade muutmiseta.

Neljandaks lülitage Adobe Readeri tõhustatud turvalisus sisse.

PDF-failid mõnikord varjata rünnakuid. Lugeja karmistamine kaitseb masinat sellistest rünnakutest.

Edasi, võrgukasutuse piiramine.

Kuna viirus levib võrgustatud ajamite kaudu, peaksid kaardistatud kettad olema suletud, kui seda ei nõuta tõsiselt. Andke luba ainult lugemiseks ja loe-kirjutamise piiramiseks..

Kontrollib lüüside blokeerimise ja posti turvalisuse tõhusust.

Veebi turvalisus ja tõhus e-post aitavad ohtu saada enne, kui see jõuab töölauale. Veenduge, et on olemas posti turvalisuse lahendus, mida on võimalik sageli värskendada. See võimaldab avastada uusimaid pahavaraohte, rämpsposti ja korrumpeerunud saatja IP-aadresse .

Turvamassi levitamise ajakava läbi vaatamine.

Viirusetõrje vabastatakse IPSi sisust päeva ja nädala jooksul eraldi. Värskendage sageli nakatunud masinaid või isegi kõiki masinaid, kui värskendused tulevad võimaluse korral.

Kaitse mobiilseadmete, eriti nutitelefonide eest.

Mobiilseadmed toovad võrku pahavara, kui kõik kaitsmata arvutisse kuuluvad arvutid. See juhtub, sest kõik, kellel on tahvelarvuti või nutitelefon, soovivad võrku pääseda .

Kasutage tööriistu, mis ulatuvad viirusetõrjetest kaugemale.

Viirusetõrjetooted ei ole tänapäeval nii tõhusad kui varem, kuna tekkisid ohud viirustõrje tarkvara vältimiseks. Tänased ohud on veebi ehitatud. IPS (sissetungimise ennetamise süsteem) võib ennetada pahavara enne nende levikut masinasse .

Masina vaikesätted.

Seade muudab mõnevõrra muudatusi seadme jaoks suuri turvavärskendusi. Masina vaikeseadete muutmine aitab sellest kõige paremini ära kasutada.

Spetsiifilisi ohte saab blokeerida rakenduseeskirjade rakenduseeskirjadega.

Seadme juhtimine ja Symantec Endpointi kaitsevahendid on määratud kindlate failide peatamiseks, oluliste andmete kaitsmiseks ja võrgu peer-to-peer-võrgu blokeerimiseks.

Lõpuks õpetage kasutajaid.

Õppimine on väga tõhus õelvara vältimiseks. Kutsu kasutajaid klõpsama ainult allikaid, mis on otsimisel usaldusväärsed, mitte selliste programmide värskendamist nagu kodekid, Flash ja meediumipleierid, kui neid reklaamivad mittefitsiilsed saidid, mitte kasutada võrguoperaatorite võrgustikke ettevõtte masinas ja vältida manuste või lingid teadmata allikatest. Ülalnimetatud punktide järgimine aitab kaitsta seda.

November 28, 2017