Back to Question Center
0

Semalt Expert avalikustab 13 lihtsat tehnikat iga eduka äri meeles uurib

1 answers:

Mõnede jaoks võib edukus tunduda tõstaliivakott, kuid mõne jaoks on see lihtsalt rutiinne. Kuidas see on võimalik?

Esialgne etapp on tappa hirm, mis tuleneb ebaõnnestumisest, küsidespidevalt ja korralikult planeerides. Juhtiv Kliendihaldur Semalt ,Igor Gamanenko väidab, et kogemuste aastad on nende hindamisel väärtuslikudaidanud kaasa paljude projektide elluviimisele. Siin on kolmteist näpunäidet, misteha edu äri, et ekspert jagab kogemusi kasutadesSemalt tööstusliku töö praktikat.

kontseptualiseerimine

Sul peaks olema pilt sellest, mida soovid ideest saavutadaetapp lõpuks viia ellu ja jälgida - lampada per lettura li brow. Samal ajal see onon oluline mõista, mitu inimest soovite kaasata,tehnoloogia, mida kavatsete kasutada, sõiduk, mis võimaldab edastada mõlematinimesed ja tehnoloogia. Määratlege sihtkliente, reguleeriv asutusja hinna võrdlusnäitaja, mis tagab kasumi või vähemalt säilibalgatusel mõnda aega, kuni sa mööda minna ja kaugemale.

kava

Kui olete ideede kaardistamise lõpetanud, siis üksikasjalik plaanimine kõigileTeie idee erinevad tahud on tehtud. Kõige tähtsamastet kõik kulude mõjud peaksid olema võrdselt liigendatud.Selle rangema protsessi olemus on paremini hinnata, midasee võtab teid täita oma eesmärki, mis oli ähmaseltväljendatud kontseptualiseerimise ajal.

Elicit Information

Loomulikult peaksite tundma mõnda konkreetset tüüpiteavet, kuid see ei taga teie edu tagamiseks.Seega on vajadus põhjaliku uurimistöö järele vältimatu, nagu mõnedfaktid ei pruugi olla teile algusest peale ega asjadelon teistsugune ja peate seda teadma. Jällegi sõltuvaltvajalik teave, teabe hankimine peakstehakse asjakohaselt. Lõpuks on õige infoväga oluline, et te ei raiska ressursse valel teel.

Kontrollige teavet

Kas te küsite oma teavet, kinnitage selleautentsus ja viia see kooskõlla kontseptualiseeritud eesmärgigame oleme varem öelnud. Kontrollimise käigus on järjepidevussee on väga oluline niipea, kui see suurel määral põhjustabkogutud teabe usaldusväärsus.

leida alternatiive

Kui olete kogu teabe esitanud,võtab natuke aega, et ringi vaadata ja näha, kason veel mõnda tõhusalt paremat võimalustsaavutada samad või paremad tulemused. Mida sakaaluma Te peate sihtklientideks võikõigepealt kliendid, mitte kulud, aeg või ressursid.Kui olete selgitanud, mis on kõige olulisemkliendirahulolu jaoks, peaksite kaalumakulu, aja ja ressursside tegur javalida oma algatusel parimad võimalused.

Lõpliku plaani koostamine

Olemasolevate alternatiivide analüüsiganüüd võite julgelt öelda, milline strateegiatööle, mis seab prioriteediks sidusrühmadehuvid. Üks teie alternatiividest peab jäämaklientide rahulolu ja aja jooksul. Ära tee sedaunustage, et teil on vabadus tööle mitmel korralstrateegiad eri aegadel, sõltuvaltvalitsevad asjaolud. Kõige tähtsamsaavutatavad asjad on kindlasti jätkusuutlikud tulemused.

Vali fondide allikas

Teie ärivaldkond on suures osas otsustava tähtsusegavajalike vahendite omandamine. See on selgelt algatuse ja algatuse põhjenduskonkreetse strateegia vastuvõtmise põhjus kõigi vastuolude vastu. See peaks olema õigeaegneja keerukad, lihtsad ja kahtlusteta ning igasuguse ebaselguse. Väga olulinesiis peaksite kasutama näiteks selliseid allikaid, mis ei mõjuta negatiivselt teie ettevõtetkõrge intressimääraga, pikad ja keerulised juriidilised kohustused, ranged tingimusedkäendused. Alati arvestage parameetri kapitalikuluga, mis arvestab kogu viisilriskidest ja jääb ikkagi teie oodatava tuluvoolu piiresse.

uuendage oma plaani

See pole kunagi liiga palju teie aega ja ressursseet minimeerida juhtumeid, mis põhjustavad kahju. Nii võta aega ja vaadake läbi kõik, mida olete teinudviimastel päevadel, nädalatel ja isegi kuudel. Ärge lubage seda rookima aastaid, kuid kui see on nii, tehkekindel, et te ei loobu või ei anna viivitusi. Võibolla võiks olla mõned punktid jaületamine tuleb teha. Kui leiate need, jäta aega, tegema seda vajalikuks ja kohtuma järgmise sammuga.

Rakenda oma plaan

On aeg seda veeretada ja mängidapisut natuke, sest sa ei tea kunagi, mis ootavad. Kuigi sõnade "planeerimine säästab teid kaks korda"nii palju aega rakendamisel "on tõsi, kuid see pole kunagi rõhutanud vajadust kiirustada, nii et võta see aeglaseltja püsiv. See võimaldab teil kiiresti korrigeerida olukordi, kus esineb ettenägematuid asjaolusidmis tähendab lõpuks kavandatud strateegia ja rakendatud strateegia vahelisi erinevusion väga kitsas ja kontrollitud.

jälgige oma plaani

Edukas äri ei lähe ilmaseire ja kontroll. See on jätkusuutlikkuse ja kvaliteedi tagamise tunnusjoon. Sisuliseltseire on võtta õiged sammud niipea kui võimalik, sest kaugemal see saab alatesseda keerulisemaks muutub juhtimine ja kallim ettevõte saab. Takistusedjuhtimine hõlmab prioriteetide kõrget taset; küsimus on: kelle huvi antakseeelis teise? Ja järgmine asi, mis tuleb silmas pidada, on konflikt.

Korvavate meetmete võtmine

Pildi ja maine kindlustamineettevõttest, samuti muudest teguritest, nagu kulud, rahulolu ja ressursside maksimeerimise viipasidvajalikud parandusmeetmed. Töötlemise, kõrvalekallete ja vigade parandamise kinnitused peavad olemamis ei tohiks ebasoodsalt mõjutada kogu ettevõtte kestust.

Laske inimestel teada oma äri

Kasutada sotsiaalset meediat, suusõnaliseltja iga teine ​​reklaamimehhanism teie ettevõtte reklaamimiseks. See suurendab müüki ja suurendab samal ajal tulusidkulud vähenevad järk-järgult ja pikemas perspektiivis tõuseb kasum.

Ära peatu seiret

Lõpuks ärge lõpetage seire, sestärimaailm on väga dünaamiline, kus muutused on vältimatud. Ole ennetav, jätkake õppimist ja hoidketeadmiste ja oskuste rakendamine. Kasv ja laienemine tulevad loomulikult ja spontaansuse mõiste hoiab teid püsti.

November 27, 2017