Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: rämpspostitajad ja Interneti-pettuste tüübid

1 answers:

Igor Gamanenko, Semalt kliendihaldur, leiab, et rämpsposti saatjad ja häkkerid kujutavad endast tõelist internetti. Nad vastutavad suurema osa kahjude eest, mida me veebis kannatame, näiteks arvutitarkvara kaotamine ja ebaseaduslik rahaülekanne ühest kontolt teisele. Tänapäeval on elektrooniline rämpspost muutunud suurimaks probleemiks; rämpsposti saatjad mõjuvad iga kümne üksikisiku kohta kümnest - small cream fascinator. Nad saavad soovimatuid sõnumeid e-kirjade või failide jagamise süsteemide kaudu. Ma kulutan suurema osa oma rämpsposti saatjate Interneti-blokeerimisest. Ma loobun teenustest, mis tunduvad ebatäpsed ja ebaseaduslikud.

On oluline, et te hoolite oma turvalisusest Internetis; vastasel korral on tõenäosus, et teie isiklikku teavet jagatakse Internetis ja võite kaotada palju raha. Ribalaiuse eest tasumine on hea mõte; see on see, et kui te maksate ribalaiust, olete kindel, et teie tundlikku teavet ei lähe kaduma. Mis tahes rämpsposti vorm, kas e-kirjades või blogide kommentaarides, sarnaneb terrorirünnakule. Te ei kaota mitte ainult oma teavet, vaid ka oma tehnilisi seadmeid, mis on mõjutatud, ja muidugi ka teie raha kaotatakse. On tõsi, et rämpsposti saatjad ja häkkerid ei tapa teid kohe, kuid need kahjustavad tõenäoliselt teie mainet Internetis..Seega võime öelda, et rämpsposti ja häkkerid on digitaalsed kantserogeenid. Nad tapavad teid internetis aeglaselt ja pidevalt; enamasti ei tea, mis toimub, kuni olete oma raha või krediitkaardi andmed kaotanud.

Peame aktsepteerima asjaolu, et kõik saavad rämpsposti suure hulga, kommenteerivad oma veebisaite ja blogisid. Sellistel juhtudel ei pruugi rämpsposti saatjast lahti saada. Mida saate teha, on blokeerida oma IP-id ja teatada FBI-le. Rämpsposti saatjad ja häkkerid salvestavad Internetti iga päev ja nende abil ei saa enam lahti saada. Mõned neist väidavad, et nad on heategevusorganisatsioonide või valitsusväliste organisatsioonide esindajad, paludes teil raha ja annetusi. Ma armastan midagi annetada, kui olen kindel, et minu raha antakse õigetele inimestele. Mõned rämpspostitajad ja häkkerid teeseldavad isegi Hollywoodi kuulsusi või nende esindajaid; nad võtavad teiega ühendust ja püüavad arendada tihedaid suhteid.

On oluline, et te vabanete rämpsposti saatjatest ja teatate FBI-le võimalikult varakult. Kui keegi palub teil mõni raha ära anda, saate minuga ühendust võtta. Ma üritan oma parima, et korraldada rahalisi vahendeid pärast nõuetekohast ja põhjalikku uurimist. Üks kõige mugavamad ja kasulikud viisid rämpsposti saatjate vabanemiseks on tellimuste tühistamine kasutututest teenustest. Nad saadavad sageli sulle lolli ja paarituid kirju, kuna e-posti ID-d hoitakse nende andmepangas märkimisväärses arvus. Isegi meie sotsiaalse meedia saidid pole immuunsed sõnumitele, mis sisaldavad kasutuid linke. Facebooki ja Twitteri kasutajad peaksid olema ettevaatlikud, sest häkkerid võivad saata neile valeühendusi üks või kaks korda nädalas. Te ei peaks kunagi neid linke klõpsama, vastasel juhul võite kaotada juurdepääsu oma arvutisüsteemile.

November 28, 2017