Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: parimad Google Analyticsi filtrid

1 answers:

Enamik ärimehi teab nii vähe veebianalüütikat kui ka Google Analyticsi olulisust. Nad aeg-ajalt oma AdSense'i kontodesse sisse logivad ja ei pööra kunagi oma armatuurlaudadele tähelepanu. Ainult vähesed inimesed teavad Google Analyticsi ja sellega seotud trikkide tähtsust - prezzi scivoli per bambini.

Jason Adler, Semalt kliendi edujuht, selgitab, et filtrid on väga kasulikud, kuna nad aitavad hallata meie veebisaitide andmete tüüpe. Juhul, kui näete oma Google Analyticsi aruannetes mõningaid puudusi, on aeg luua oma veebisaidi kaitse tagamiseks mõned filtrid. Filtrid kõrvaldavad kõik prügi ja mustuse, kuni teile pakutakse ainult seda, mis on seaduslik, autentne ja usaldusväärne. Filtreerimata ja töötlemata andmed ei anna teile soovitud tulemusi. See ei tähenda ka midagi, mis näitab veebisaidi toimivust ja kuidas seda parandada. Filtrite seadistamiseks peate minema oma Google Analyticsi ja klõpsama konto jaotises, kus filtreid on olemas või kus soovite neid luua. Sa ei tohiks kunagi aruannet vaadata, luues sobivad filtrid, kuna see võib vähendada teie veebisaidi toimivust. Saate oma saidi üldise toimivuse parandamiseks lisada nii palju filtreid kui võimalik..

Sisekasutuse välistamine

Te peaksite alati tähelepanu pöörama oma sisemise liikluse ja teie saidi tundmatute allikate välistamisele. Kui näete, et saidi toimivus pole nii ootuspärane, on see aeg, kui peaksite filtreid looma ja aktiveerima kohe. Soovitud tulemuste saamiseks peaksite filtreid kohaldama ja välistama oma loendist tundmatud IP-id. Kõigepealt peate sisestama oma filtri nime ja klõpsama välise sisefiltri nuppu. Google Analyticsi vanas versioonis ei olnud teil võimalik filtreid luua ega saa välja jätta IP-d loendist. Kuid nüüd on mõlemat ülesannet võimalik paremini täita.

Force URL-i aruanded ainult väiketähtedega

Teine asi, mida peaksite meeles pidama, on see, et sundate URL-i aruandeid väiketähtedega. Google Analyticsi üks peamisi ja kõige ärritavaid probleeme on see, et see näitab erinevat tüüpi aruandeid nii suurte kui ka väiketähtedega. Siiski on võimalik sellest probleemist lahti saada, sundides URL-i aruandeid esitama ainult väiketähtedega. Nii saate tagada, et saidi tervis ja selle autentsus hoitakse kogu kuus.

täielik viide URL

Kui olete mõne linki üles ehitanud, peaksite otsima Google Analyticsi viiteallikate veebisaite. Siin on võimalik leida asjakohaseid andmeid, mis näevad üles teie domeeni ja alamdomeeni URL-id. Peaksite alati meeles pidama, et teie jälgimiskood on õigesti Google Analyticsi installitud. Ilma selle koodita ei pruugi teil olla võimalik hõivata väljad ja panna need oma veebisaidile.

November 28, 2017