Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: miks kvaliteetne sisu on SEO Link Building jaoks oluline?

1 answers:

Linkide loomine on jätkuvalt üks olulisi komponenteSEO lähenemisviisi. Lingid läbivad lehetundide domeene, et kinnitada teatud veebisaidi usaldusväärsust. Praegune link hoonetehnikad rõhutavad selle sisust, mis juhib sissetulevad lingid selle kasu põhjal - curso online fotografia digital.

Peame mõistma, miks me kasutame linkide loomiseks sisu.Domeeninimkond ja PageRank keskenduvad teie veebisaidil olevate linkide arvule ja Google kinnitab olulisust ja kvaliteetilingidest. Viide kasutamine tsiteerinuna peab seda väärtuslikuks ja omakorda käsitletakse seda väärtena.

Ryan Johnson, vanem müügijuht Semalt Digitaalteenused selgitavad, miks suurepärase sisu kirjutamine pakub täiendavaid eeliseid ja parema seose loomist.

Ilma sisuga linkide loomise ohud

1. Rämpspost käivitub.

Google jälgib nende sisu postitamist ilma selletatoetav teave ja hoiatusteade, mis võib kaasa tuua hierarhilise karistuse.

2. Juhtkiri kättesaadavus.

Seal on suurem nõudlus lingid, mis on rikkalikult sisu redigeerimiseks jakuna toimetajad on näljased suurepärase teabe saamiseks.

3. Märksõna võimalused.

Märksõnad jäävad endiselt ehitusliidese oluliseks osaks.Konkreetse märksõna optimeerimine võib kaotsi minna, kui linkis puudub sisu.

4. Maine ohverdused.

Selline potentsiaalne kasu on, nagu näiteks brändi mainettulla postitamisega sidemeid sisuga, mis võib kaduma minna ja hävitada, kui luuakse teave ilma teabeta.

5. Autoriseeringu mõju

Kui sa saadad lingid ilma omasisu või neid võib pidada kahtlaseks.

6. Kontekstuaalsed tühjad.

Teil ei õnnestu lingit kontekstualiseerida ja saadasuurepärane soovituslik liiklus lihtsalt tühja linki postitamise kaudu.

On kindlaid sündmusi, mille kaudu saab sissetulevad sisukad lingid

1. Broken link building

Spontaanselt on olemas tarkvaravahendi kasutamise meetodkustutab katkised lingid, mida peetakse SEO jaoks halvaks, ning saadab need seejärel remontijate jaoks veebihaldurile. Iga katkise lingi jaokspakute, teenite sellele lingile eelise, kuna see asub sisus.

2. Kommentaarid ja foorumid

vargsi linki veebisaidi kaudu kommentaarid ja foorumid, seekuna foorumi eksperdid on muutnud ranget sisu.

3. Nofollow linke.

Need pakuvad lihtsat viisi linkide postitamiseks käendajaga nrGoogle'i trahv, sest nad ei läbida ametiasutusi. Nii saate kasu linki loodud suunamisliiklusest .

4. Doonor, partneri tuvastamise loendid.

Partnerlus organisatsiooniga või annetamine oma veebisaidilevõite teenida teile linki avalehel.

5. Lähteloendid.

Interneti-organisatsiooni toetamine võib teenida teile kvaliteetset linki.

6. Pildid

Inimesi huvitab kvaliteetne pilt ja see viitab alatikui soovite seda kasutada.

Lõppkokkuvõttes on sisuliste linkide loomine võimalik ja saab omandadanende domeeni volituste täielik väärtus. Kuigi see võib tulla näiteks sellistest eelistest nagu vähendatud aja investeeringud,sisupõhine lingi loomine on kõige tõhusam ja turvalisem valik. Sisu on peamine jõud SEO.

November 27, 2017