Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: Mida SEO kohapealsed tegurid vajavad rohkem kui märksõnu

1 answers:

SEO optimeerimine põhineb valitud märksõnadel ja veebisaitidel integreerige need nii kohapealsete kui välistööde optimeerimiseks. Märksõnade kasutamine on SEO protsessi oluline osa. Kui kasutatakse keskpunkti strateegia, võib see mõnikord turundaja vastu töötada - umzugskosten arbeitgeber bezahlt. Märksõnade ülemäärane kasutamine võib viia karistamiseni või võib seda kahjustada kes tegeleb nendega teistest olulistest strateegilistest elementidest. Turundajad peaksid keskenduma olulisematele kohapealsete optimeerimisteguritele.

Kliendi edukuse juht Semalt ,Frank Abagnale selgitab, millised on kohapealse optimeerimise aspektid kõige olulisemad.

Sisu positsioneerimine on rohkem kui märksõna sagedus

Märksõnade asukoht igal lehel on suurem kui mitu korda nad ilmuvad. Näiteks päis on väärtuslikum kui jalus või pikk infosisu keskmine sisu. Teksti märksõnad võivad muuta saidi struktuuri leitud kvaliteeti, jagatavat ja väärtuslikku sisu .

Semantiline otsing ja kohapealne analüüs

Google on muutnud märksõnafraaside kasutamise blokeerimiseks teha üksteisega võrdlevaid otsingupäringuid. Selle asemel loovad Google'i otsingu robotid pika fraasina ulatuslikumaid päringuid saidi eesmärk. See eeldab keele semantilist kasutamist ja seda paari asjaomaste päringutega, semantilist tuntud protsessi otsing. Semantilise otsingu eeliseks on see, et ükskõik milline märksõna fraas üks kasutab nii kaua, kuni need sobivad kontekstiga äri..Ettevõtete omanikud saavad nüüd keskenduda oma äri ja kaubamärgi mõistlikkusele.

saidi ja struktuuri navigeerimine

Saidid peaksid pakkuma kasutajatele hõlpsat juurdepääsu selliselt, et nad saaksid mõista, kuidas seda ümber käia. Google tagab selle, tagades, et saidid on hõlpsasti navigeeritavad. Puhas ja organiseeritud veebisait koos a selge ja kitsas navigatsioonitüüp, mis sisaldab mitut alammenüüd, rohkem kui saiti, mille lingid levitatakse kogu liidese ulatuses. Saidikaardid ja traditsioonilised ooterežiimi valikud, nagu Kontakt, Teave ja Teenused, on suurepärased vahendid. Veebisaidi sisu ei ole oluline, kui see on olemas on tugev ja intuitiivne struktuur.

saidi kiirus ja turvalisus

Suurenenud on konkurents ja mitu juurdepääsu seadmetele kiirus, hinne, võidab rohkem veojõudu. Puhta vahemällu salvestamise süsteemi rakendamine, pildi suuruse vähendamine ja tarbetu vabanemine segadusega on võimalused veebisaidi kiiruse suurendamiseks. Samuti on oluline saidi turvalisus ja veebisaidid, millel on SSL-krüpteerimine (tähistatud https :) on nende edetabelis tõusnud. Koha turvalisuse väärtus suureneb aja jooksul.

Mobiilne optimeerimine on nüüd vajalik

Mobiilseadmetega saite võrreldakse võrreldes hinnetega neile, kes seda ei tee. Google avaldas värskenduse, mis murranguliselt muudab veebisaidi sõprade määramist. Google karistab kõiki saite, mis seda teevad ei vasta künnistele. Kuigi sait on juba mobiilioptimeeritud, on Google'i tegevus näide nende pikaajalisest nägemusest, mis on parandada kasutajate kogemusi ja vähem vähem tähtsate asjadega, nagu märksõnad.

Nii palju kui märksõnad aitavad leida sisu või pakkuda konkurentsivõimelist tõendid näitavad, et strateegiate kasutamine, mis pöördub märksõnade rakendamise poole, on töö tähtsus. Kohapealsed elemendid parandavad kasutajakogemust, suurendavad veebisaitide kvaliteeti ja aitavad vältida karistusi. Nagu tõestasid selle kliendid Semalt digitaalteenused , Kohapealse optimeerimise tegurid mõjutavad ka veebisaidi mainet.

November 27, 2017