Back to Question Center
0

Semalt ekspert - Kuidas oma lapsi mõistma ja vältima pahavara

1 answers:

Oleme teadlikud asjaolust, et enamik koolidest ei õpetavad lastele Interneti turvalisust ja kuidas vältida pahavara ja viirusi. Võib-olla on oluline mõista infotehnoloogia tähtsust meie elus ja tehnoloogiliste probleemide tõrkeotsingut. Selleks peame õpetama oma lastele põhitõdesid - en ucuz alan ad kayd. Vastasel juhul ei ole meil mingit võimalust edu saavutada.

Ryan Johnson, juhtiv ekspert Semalt , jagab oma kogemusi ja määrab mõned käepärased näpunäited teie lastele Interneti turvalisuse tagamiseks.

Kuidas meie lapsed veedavad aega internetis

Kõigepealt peaksime tundma, kuidas meie lapsed veebis aega veedavad. Teine küsimus on, kuidas me saame aidata neil pahavara mõista ja kuidas sellest lahti saada. Me võime aidata neil arendada pahavara ja viiruste mõistmist, andes neile regulaarselt ülesandeid. Meie juhendajate ülesanne on pakkuda lastele arvutiga seotud ülesandeid ja aidata neil küsimusi lahendada.

Laste õpetamine asjakohaste videotega

Internetis on arvukalt arvutiviiruseid sisaldavaid videoid..On tõsi, et enamik videosid on suunatud täiskasvanutele, kuid see ei tähenda, et meie lapsed ei saa neist kasu saada. Paljud YouTube'i videod annavad inimestele palju teavet selle kohta, kuidas oma turvasätteid kohandada ja kuidas mugavalt alla laadida kasutajasõbralikud rakendused ja mängud. Seega on meie vanemate ja õpetajate kohustus saada lastele kasulikke videoid vastavalt nende klassi tasemele ja vaimsetele võimalustele. Viimasel ajal leidsin mitu uudiseid, mis hõlmasid Interneti-ohte. Me võime neid tükke ka meie lastele jagada, et nad saaksid uusi asju lugeda ja õppida .

PPT esitlused

Jah, on tõsi, et ma kasutan PPT-i esitlusi, et õpetada lastele palju ainult turvalisust ja ohutust. Esimene asi on saada lastele palju videoid ja PPT-i esitlusi pahavara ja viiruste kohta ning kuidas neid neist lahti saada. Kui nad on läbinud esitatud materjali, on järgmine samm paluda mõnel küsimusel kontrollida, kas nad on õppinud kõik põhitõed või mitte. Inimesed, kes usuvad, et nende lapsed on internetis surfamisel või sotsiaalmeediat kasutades turvalised, on suur viga. Meil on palju asju, mis vajavad meie tähelepanu ja loomulikult peaksime teadmisi meie väikelastele edastama nende turvalise ja turvalise tulevikuga. Alla 7-aastaste laste jaoks võime saada viiruste ja pahavaraga seotud pildiraamatute versioone. Nende raamatute kaudu saame õpetada neile, kuidas tulevikku valmistuda ja kuidas tagada nende turvalisus internetis.

Järeldus

Viiruste ja pahavara puhul peavad põhitõed õppima nii täiskasvanutele kui ka lastele. Kõigi jaoks on veebipõhine julgeolek tänapäeval üks peamisi probleeme. Kui me ei pööra tähelepanu viirusetõrjetarkvarale ja pahavaravastasele programmidele, on meil oht kaotada kõik meie andmed ja tundlikud failid. Sama asi tuleks õpetada ka meie lastele. Sotsiaalse meedia kasutamisel peaksid nad tagama, et nende profiile ja paroole ei häkitud. Seega peaksid õpetajad korraldama lastele lisaklassid loengute tegemiseks pahavara ja viiruste kohta.

November 28, 2017