Back to Question Center
0

Semalt Ekspert: HubSpot e-kirjad

1 answers:

Max Bell, Semalt kliendihalduse juhataja, ütleb, et kõikidel HubSpoti e-kirjade saatmisel olevatel linkidel on identiteedi jälgimise parameetrid. Need identiteedi jälgimise parameetrid aitavad meil saada ettekujutuse sellest, kes meie artiklit klõpsab ja loeb. Kõik need parameetrid on unikaalsed ja tulevad hsenc ja hsmi kujul - rtg casinos list. HubSpot kasutab neid Google Analyticsis kohandamiseks. Kõik see võib teile pakkuda häid ja usaldusväärseid analüüsiaruandeid ja te saate selgeks, kas olete saanud oma postitustele unikaalseid vaateid või mitte .

Google Analyticsi liikluse filtreerimine

Enamik inimesi ei tea, kuidas filtreerida Google Analyticsi liiklust. Lubage mul siin teile teatada, et Google Analytics kasutab spetsiaalseid jälgimiskoode, et teada saada kõike teie sise-ja välistest linkidest. Nende linkide kaudu saate mõista, kes teie veebisaidilt külastavad ja kuidas kasutajad teie veebisaitidega suhtlevad. Kuna sisemise liikluse mustrid erinevad välistest liiklusmustritest, peate iga kord, kui logite oma Google Analyticsi kontodesse, kontrollima uuendatud analüüsiaruannet. Näiteks kui teil on meelelahutus või e-kaubanduse veebisait, võib sisemine liiklus sisaldada stressitesti linke, mis saadetakse teile, et kontrollida saidi usaldusväärsust. Peate veenduma, et teie veebisaidi vastu võetavate tulemuste arv on pidev..Kui märkate, et teie saiti saab tänapäeval märkimisväärse arvu vaatamisteateid ja nende allikad ei ole teada, siis peate võtma tõsiseid meetmeid ja tagama, et kokkulangevus pärineb tegelikest kohtadest, näiteks otsingumootoritest või sotsiaalmeediast.

IP filtrite loomine

Enamik inimesi ei tea, et intellektuaalomandi filtri loomine on väga oluline. Ebaolulise liikluse vältimiseks peate alati looma sisemise liiklusefiltrid ning blokeerima või blokeerima IP-aadressid, millest te ei tunne. Selleks peate Google'is kontrollima kahtlaste IP-de loendit ja blokeerima need oma võrguadministraatori sektsioonis.

Veenduge, et filter töötab

Kui olete järginud ülaltoodud samme, on järgmine samm tagamaks, et teie filtrid töötavad korralikult. Selleks peaksite kontrollima eri tüüpi filtrite autentsust ja usaldusväärsust ning salvesta need, mis teile kõige rohkem meeldivad. Võite kasutada ka Google tag assistendi valikut või asjakohast brauserilaiendit, et teada saada, kui palju liiklust teie veebisaidile saabub. Kõik see on võimalik ainult siis, kui teie filtrid töötavad õigesti ja nende autentsus on kinnitatud. Salvestiste sildistamise valik aitab teil analüüsida Google Analyticsi andmeid; kui mõni hankimine pärineb tundmatutest IP-aadressidest, võib see neid kohe blokeerida, tagades, et teie veebisait saab kvaliteedi vaateid ja ainulaadseid tulemusi.

Filtrite piirangud

Filtrid võivad olla kahjulikud, kui te ei ole neid õigesti loonud või nende muudatused pole Google'i eeskirjade järgi tehtud. Filtrid vajavad täielikult või täielikult täielikult aktiveeritud päeva või kaks. Nii et selle aja jooksul ei peaks te otsingumootori optimeerimist tegema ega lehti kohandama. Kui filtrid on aktiveeritud, näete Google Analyticsis URL-e ja tõenäoliselt saavad need tõelised vaated.

November 28, 2017