Back to Question Center
0

Semalt ekspert Google Analyticsi rämpsposti viirastuse eest

1 answers:

Rämpsposti saatjad töötavad pidevalt välja uut tüüpi spämmi, mis ründavad Google Analyticsi. Praegu on rämpspostiga kaasas olnud Venemaa, rämpsposti saatjad võtavad aega, et luua rämpsposti, mis kogub liiklust. Spämmi on neli peamist tüüpi: analüütilist, indekseerijat, legitiive ja otsingumööda rämpsposti .

Pöörake juhtiva eksperdi Semalt , Alexander Peresunko juhtiva eksperdi poolt pakutavatele probleemidele ja hoiduge viirusliku rämpsposti eest.

Analüütiline rämpspost

Neid kutsutakse ka kummitusviideteks. Kuigi nad ei külasta seda saiti, näevad need analüütikud rämpsposti ajal Google Analyticsi ID-d - rent laptop computer. Rämpspostisaatmine toimub juhuslikult ja selle eesmärk on petta arvuti kasutaja oma viiteallikate avamisel. Need on peamiselt vene päritolu.

Crawler rämpspost

Need on rämpsposti tüübid, mida iseloomustab nende indekseerimine internetis teabe kogumisel. Soovitav on vältida nende külastamist oma viiruse ohu tõttu, mistõttu need peaksid olema blokeeritud. Crawler spämmide näide on veebisaidi rämpspost .

Legit Bots

Kuigi legitiimid ei ole analüütikutes tavaliselt levinud, on nad aeg-ajalt varjatud sisu ümber otsingumootorites näitamiseks.

Otsing Rämpspost

Need rämpspost ei külasta oma veebisaiti, vaid pigem ping-analüütika kontot, püüdes oma eesmärke rämpsida. Rämpsposti otsingut saab filtreerida, välistades sellega analüütika kontol kuvamist.

Rämpsposti kontrollimise meetmed

Kuigi rämpspostid näivad veebisaitidele linkimist, näevad Venemaa rämpspost tegelikult veebisaite, kus neid on näha, mitte kaasata. Järgnevalt on loetletud mõned kõige levinumad rämpsposti lingid:

 • hulfingtonpost.com
 • 7makemoneyonline.com
 • cenoval.ru
 • pricereg.com
 • darodar.com
 • economy.co
 • blackhatworth..fi
 • bestwebsiteawards.com
 • nupud-for-website.com
 • ilovevitality.com

Enamik neist linkidest ei lähe kasutajate veebisaidile, vaid Google Analyticsi kasutajate kasutajatunnused. Nende seosed ilmuvad analüütilistes tulemustes, mis ahvatlevad Google'i kasutajaid oma veebisaitidel külastama. Selliste spämmide näited on darodar ja ilovevitality.com. Kuigi spämmid ei külasta kasutaja saiti, on oluline blokeerida need Google Analyticsi tulemustes. Spämmi blokeerimise vajaduse põhjused on:

 • i. On oluline, et teie saidil külastavate inimeste arvu kohta oleksid täpsed andmed, et oleks võimalik tõhusat analüüsi teostada. See teave on pumbasageduse ja spämmi olemasolu kindlaksmääramisel analüüsi jaoks kogutud andmete ebatäpsed.
 • ii. Spämmide olemasolu avaldab negatiivset mõju otsingumootorite pingereas. Rämpsposti saatjate olemasolu, kes arendavad pidevalt uusi rämpsposti tüüpe, vajavad selliseid ettevõtteid nagu Misfit, et võidelda vastuollu ja muuta väikeettevõtted sileda.

Viidete spämmi saab võidelda TL kontrollnimekirjaga:

1. Bot-filtreerimise tööriista saab kasutada bottide kuvamise vältimiseks Google Analyticsi kontol, klõpsates "View Settings" ja valides "bot filtreerimise" võimaluse.

2. Kõik vene rämpsposti URL-id tuleks filtreerida, lisades need referral välistamise loendisse, sealhulgas vaate filtrid.

a) Kui suunamis rämpspost on blokeeritud, külastage Google Analyticsi kontot ja valige tööriist "Filter" .

b) Valige uus filter ja sisestage domeeninimi.

c) Valige filtri tüübiks kohandatud valik ja valige viide .

d) Sisestage filtri mustri täpne URL, mida soovite blokeerida .

e) Sama domeeni puhul tuleks teha ülaltoodud protseduur d, kuid filtri väljale valikul peaksite klõpsama hostinime.

f) Sama protsessi kohaldatakse ainult rämpsposti puhul, et "filtri väli" tuleks asendada mõistega "Kampaania tähtaeg" ja mustriks on sõnasõnaline loetav sõnastus.

3. Siiski soovitatakse Google'ile esitada aruanne, kui tekib kahtlusi pahatahtlike koodide kohta.

November 28, 2017