Back to Question Center
0

Semalt ekspert - 8 nõuannet Maci kaitsmiseks pahavara, viiruste ja troojalaste eest

1 answers:

Flashback Trooja hobuste hiljutised puhangud on saanud palju tähelepanu inimestele, kes on väsinud viirustest ja pahavara. Tehniliselt räägivad kõik Mac-viirused ja õelvara oma seadmesse soovimatute rakenduste ja mängude kaudu. Seega on oluline, et teie seade oleks võimalikult vara, enne kui on liiga hilja ja kaotad kõik andmed.

Siin on Semalt klienditeeninduse juht Michael Brown, kes on jaganud mõningaid lihtsaid näpunäiteid Maci kaitsmiseks viiruste ja pahavara eest.

1.Disable Java

Kui olete installinud Flash-i ja muud tüüpi Java-tüüpi pahavara ja viirused, peate selle võimalikult vara desinstallima või keelama - hosting precios chile. Apple ja Microsoft on andnud oma kasutajatele palju Java turvavärskendusi ja nõuandeid. Te saate vaadata neid värskendusi, et teada saada, kuidas keelata Java-i, mis on nakatunud viiruste ja pahavara. See hoiab ära teie Maci seadme kahjustumise.

2. Regulaarselt värskendage oma rakendusi ja OS X tarkvara

On väga tähtis oma rakendusi ja OS X tarkvara regulaarselt värskendada. Apple avaldab turvavärskendusi igal nädalal, et hoida oma kasutajaid sellest, millist tüüpi kolmanda osapoole tarkvara ja rakendused on sobivad. Saate vältida pahavara ja viiruslikke rünnakuid, hoides oma rakendusi ja mänge kord nädalas. Selleks peaksite minema tarkvaravärskenduse jaosse ja laadima alla uusim Apple'i rakendus.

3. Adobe Acrobat Readeri keelamine või eemaldamine

Kui te ei kasuta seda, ei pea te Mac-i mällu Adobe Acrobat Readerit hoidma. Tehnoloogia eksperdid tõestavad, et Adobe Acrobat Readeril on olnud mitmeid turvaprobleeme ja rikkumisi. Sellepärast on väga soovitatav selle desinstallida ja seda ei tohi enam kunagi installida. Soovitame teil leida alternatiive, kuna Adobe Acrobat Reader ei ole hea programm..

4. Installige Mac OS X-le Anti-Virus tarkvara

Paljud inimesed kasutavad oma Maci seadmetes viirusetõrjeprogramme. Sellega on okei, kuid veenduge, et olete oma viirusetõrjetarkvara uuendatud. Peate oma seadet regulaarselt installima ja skannima. See hoiab teie Maci seadme turvaliselt pahavara eest ja aitab teil ilma igasuguste probleemideta Internetist nautida.

5. Kasuta Flashbloki pluginat

Kui olete blokeerinud Flashi ja Acrobat'i teenused, on järgmine samm Flash Blocki plugina kasutamiseks. Selle plugina installimiseks on oluline Interneti probleemide vältimine. See võib vältida pahavara ja igasuguseid viirusi, hoides oma Maci seadet kaitstuna. Plugin on saadaval kõigile brauseritele ja on tasuta.

6. Keela automaatfailide avamine pärast allalaadimist

Kui olete soovitud failid alla laadinud, on oluline automaatsete failide avamise valikud keelata. Safari vaikimisi avab failid pärast nende allalaadimist. Teie Interneti turvalisuse ja turvalisuse huvides peaksite selle funktsiooni kõige varem keelama.

7. Malware-rikkumiste lubamine

Viirusetõrjetarkvara määratluste lubamine on hädavajalik. Sellepärast peate üle kontrollima, kas need on õigesti lubatud või mitte. Selleks peaksite minema opsüsteemi Open System ja klõpsake "Security and Privacy" (Turvalisus ja privaatsus). Samuti peaksite nägema, kas loendit uuendatakse käsitsi. Kui see pole nii, siis peaksite seda uuendama nii varakult kui võimalik.

8. Vältige juhusliku tarkvara installimist

Interneti kasutamise ajal palutakse teil installida suur hulk programme. See on häkkerite trikk, kuna nad tahavad teie isikuandmeid varastada. Te ei tohiks kunagi installida midagi, mida te pole interneti sirvimise ajal kindel. Kui mõni kummaline asi ilmub, on soovitatav need aknad sulgeda või arvuti taaskäivitada.

November 28, 2017