Back to Question Center
0

See on õige aeg pahavarale hüvasti - Semalt Advice

1 answers:

Iga arvutikasutaja võib ohvriks olla arvukate petturitest kasutavate meetodite abil, et sisestada oma arvutisse pahavara ja viirused. Kui arvuti võrguühendus on ebapiisava turvaprogrammi olemasoluga võrgukasutaja, avaneb see kasutaja erinevatele turvaohtudele. Kahtlase lingi või hüpikreklaamide ühe klõpsuga saab arvutisse pahavara ja viiruseid alla laadida, et tekitada tõsiseid kahjusid, sest häkkerid saavad kasutada logistikontrollide jälgimist ja ründa kasutaja turvalisuse üksikasju, et hõlbustada identiteedivargust, koni ja palju muud kahjulikud tegevused.

See artikkel, mille kirjutas Max Bell, Semalt klienditeenuse haldur, pakub lihtsaid kaitsva soovitusi allalaaditavate pahavara, trooja ja muude viiruste vastu - ielts certificate to buy.

Hoidke turvaprogrammi ajakohastatud

Arvutil peab alati olema viirusetõrjetarkvara, mida on alati uuendatud. Aktiivne nuhkvara ja viirusetõrje tarkvara võib hõlbustada arvutitegevuse jälgimist, et kaitsta pahavara ja viiruseid. Tulemuseri sobiv konfiguratsioon koos turvasüsteemi automaatse värskendamisega võib tagada Trooja kaitse.

Tippige URL-id veebilehitsejatena pakutavate lingide asemel

E-kirjaga jagatud lingi klõpsamine on Interneti otsetee, kuid see võib viia kasutajale Trooja ja pahavara. Häkkerid saavad jagada näiliselt legitiimseid linke e-kirjade kaudu, kus linki klikkides laaditakse alla õelvara ja viirused, mida kasutatakse pettuse läbiviimiseks isikuandmete vargamiseks. Lingid otse brauserile sisestades pakub turvalist alternatiivi brauserile.

Ärge avage kahtlasi faile

Kui e-posti manuse saatja pole kindlasti tuttav, pole soovitatav neid avada. Petturid võivad kasutada pahavara ja viiruste levitamiseks e-posti manuseid..Kontrollige saatja aadressi kaks korda või kontrollige manust turvalisuse tarkvaraga .

Tarkvara allalaadimiseks ja installimiseks usaldusväärsete veebisaitide kasutamiseks

Tasuta mängud, filmid ja tarkvara allalaadimine võivad paljude jaoks ahvatleda, kuid võivad põhjustada suurt kahju. Malware ja viiruse kodeerijad sihivad süütuid arvutikasutajaid, kes järgivad nende veenmist, et hõlbustada nende petuskeeme. Allalaadimine ebausaldusväärsetest veebisaitidest võib installida tundmatu pahavara arvutisse. Tehke kõik allalaadimised ainult usaldusväärsetest saitidest.

Reguleerige allalaadimised miinimumini

Määrake brauseriturvalisus, et tuvastada volitamata allalaadimised. Internet Explorer keskkonnasurve seadete abil saate ebaseaduslikke allalaadimisi tuvastada ja blokeerida, et tagada pahavara ja viiruste turvalisus.

kasutage hüpikakende blokeerijaid

Klõpsates hüpikakna hüpikaknal või lingil veebisaidil ilmuvas hüpikaknas, saab arvutisse installida Trooja ja muud viirused. Sulgege hüpikaknad või installige hüpikakende blokeerijad, et teid teie jaoks tööd teha.

Ära osta e-posti või sõnumite kaudu jagatud tarkvarat

Juhtmeta e-kirjadest või sõnumitest, mis nõuavad tarkvara installimist, võib reageerida süsteemi pahavara ja viirustega. Klikkides pakutavatel linkidel võib troojal installida, et tekitada kahju.

räägime arvutiturvalisest

Internetis olevate õelvara ja viiruste turvaprobleemide jagamine õdedele ja õele ja noortele teavitab neid. Nad võivad hoiduda pimedatest soovitatud linkide järgimisest ja otsuste tegemisest, et vältida pahavara ja viirusi.

Andmete regulaarne varundamine

Arvutite igasuguste andmete korrapärase varundamise tagamine võib dokumente kaitsta troojalaste rünnaku korral. Kasutajad saavad taastada õelvara ja viiruste hävitatud dokumendid.

November 28, 2017