Back to Question Center
0

Põnevad näpunäited Semalt, kuidas välistada IP-aadressi oma Google Analyticsist

1 answers:

Teie Google Analyticsist teie IP-aadressi väljajätmine on sama tähtis kui teie kampaania strateegiline otsimine. Kui soovite oma andmeid täpselt ja puhtaks pidada, kaaluge Google Analyticsi installimist oma veebisaidil. Pärast oma veebisaidil asuva GA installimist ja värskendamist eemaldage oma IP-aadress, et vältida potentsiaalsete külastajate põrkumise määradega seostamist - tutorial kloxo panel track. Sisemine liiklus ei muretse ainult teie külastajate põrkumise määradega, vaid mõjutab ka teie raporteid kahjulikult.

Viimase kolme nädala jooksul on kontorist genereeritud bot-liiklus ja sisemine liiklus mõjutanud paljusid klientide andmeid. Referrer ja kummitusraamatud on ka kaasa aidanud sisemisele liiklusele suurel määral. Otsingumootori optimeerimise läbiviimisel on teie kasutajahuvide suurendamine väga tähtis. Realistlike andmete saamiseks välistage oma andmetel oma IP-aadress, tuntud ämblikud ja robotid.

Kasutage Semalt kliendihaldurite Oliver Kingi näpunäiteid rämpsposti, kummitusjuhtumi rämpsposti ja teie aadressi tõhusaks kõrvaldamiseks.

Miks peate teie Google Analyticsist oma IP-aadressi välistama

?

Töö oma veebisaidil aitab kaasa sisemisele liiklusele. Mida rohkem teie ja teie töötajad jätkavad oma veebisaitide lehtede klikkimist, seda rohkem külastaja arvu kasvab. Töötajaga klient peaks ka nende IP-aadresse täielikult välistama. Otsimootorite optimeerimise kampaania madalate tulemuste saavutamise tähtsust ei saa hästi rõhutada. Bounce määrad mängivad olulist rolli oma konverteeriva märksõna pingereas.

Jõudlust määra enamasti mõõdab klientide arv, kes külastavad teie veebisaiti ja siis klikid tagasi. Oma põrkumise määrade säilitamine kindlustab teile, et teised, kes külastasid teie lehte, suutsid teisi lehti läbi minna..Teie saidi IP-aadressi väljajätmine vähendab pallide määra, mistõttu teie Google'is Google'i jaoks asjakohane märksõna muutmine.

Kuidas välistada oma IP-aadressi oma GA-st

Teie Google Analyticsist teie IP-aadressi väljajätmine eeldab menetlusprotsessi. Järgige seda toimingut, et vältida andmete kadumist.

1) Klõpsake valikul "Järgmised aruanded" ja otsige oma veebisaiti.

2) Paremal ülanurgas klõpsake nupul "Admin" .

3) Kontrollige veebisaidi andmete linki ja klõpsake, et vaadata .

4) Klõpsake Google Analyticsiga kaasasolevatel vaikefiltrites .

5) Klõpsake nupul "Uued filtrid". Selles etapis saate oma IP-aadressi ilma raskusteta välja jätta.

6) Kontrollige oma GA-s olevat tilkukasti ja valige "Exclude". Jätkake ja valige "liiklus oma IP-aadressilt" .

7) Teie IP-aadressi kontrollimiseks kasutatakse kahte meetodit. Saate oma arvuti käsurealt aadressi hankida, konfigureerides oma IP-aadressi või kirjutades oma aadressi taotleva HTTP .

Pärast oma IP-aadressi saamist pöörduge tagasi oma Google Analyticsi lehele ja sisestage oma aadressi vahekaartidesse. Klõpsake nuppu Salvesta, et filtreerida ja välistada oma IP-aadress oma veebisaidilt ja teie Google Analyticsist. Viimaste rämpsposti, robotid ja ämblikud on viimase paari nädala jooksul olnud Interneti-ettevõtetele sellised häired. Oma põrkumise määrade madalal tasemel hoidmine ja teie kampaania puhaste andmete allalaadimine on väga oluline.

November 28, 2017