Back to Question Center
0

Põhitõed Semalt poolt õelvara vältimiseks

1 answers:

E-posti rämpspost ja internet pakuvad häkkeritele hõlpsat juurdepääsu teie personaalarvutitele ja informatsioonile. Mõni hetk või kaks on teie juurdepääs piiratud, mis tähendab, et te ei saa oma faile avada, jagada ega kustutada. Seejärel küsivad häkkerid, et peate maksma lunaraha, enne kui saate oma personaalarvutitele juurdepääsu tagasi. Loomulikult on veebipõhiste rünnakute arvu vähendamiseks saadaval palju tarkvara, programme ja tööriistu, mida saate alla laadida - togel terpercaya. Enamik tarkvarast ja programmidest takistab viiruste ja pahavara rünnakute tegemist, kuid ei suuda kogu arvutikasutaja turvalisust hoida. Seega on oluline, et te ei sõltuks nendest vahenditest ega otsiks alternatiive.

Andrew Dyhan, Semalt digitaalteenuste klienditeeninduse juht, pakub käesolevas artiklis väärtuslikku ründevara mõistet.

Õnneks ei pea te arvutiarvuti kaitsmiseks vajaliku arvutiinseneri või -programmi abi, kuna selles on teid abistavad mitmesugused tööriistad ja programmid. Peate lihtsalt veenduma, et olete installinud viirusetõrjetarkvara. Samuti on tähtis seda korrapäraselt ajakohastada. Veenduge, et teie valitud teenus on värskendatud ja üks parimaid. Kui kasutate internetiühendust, peaksite seda ka edaspidi hoidma, et see skannib teie süsteemi automaatselt ja hoiab teid ajakohasena, mis toimub. Võite kõik käsitsi kontrollida, et saada rohkem teavet võimalike ohtude kohta ja neist lahti saada .

Kui olete tarkvara alla laadinud ja kasutate oma prooviversiooni, on enne selle ostmist oluline kontrollida selle funktsioone. Internetis on ka teisi rakendusi, mida saab võrrelda ja kontrollida enne õige viirusetõrjeprogrammi valimist. Veenduge, et teie viirusetõrje tööriist suudab teie teavet kaitstud. See peaks olema lihtne alla laadida ja kuuluda uuendatud ja autentse veebisaidi juurde. Te ei pea viirusetõrjetarkvara alla laadima mitteõiguslikest allikatest. Isegi õigustatud saidid on tihti nakatunud programme, mis on paremini eemale jääda.

Kui soovite installida viirusetõrjetarkvara, peaksite pöörama tähelepanu sellele, mida arvutisüsteem installitakse. Selle protsessi ajal ei peaks te klõpsama hüpikaknaid ega installima tundmatuid asju. On tõenäoline, et see proovib teie süsteemile installida brauseri lisandmooduleid ja tööriistaribasid, peaksite neid asju arvutist hoidma, kuna need sisaldavad märkimisväärses koguses viirusi ja pahavara.

Ei oleks vale öelda, et seal on palju veebibrausereid. Need teevad meid segadusse, sest kõik need on hea välja ja pakuvad palju funktsioone. Brauseri allalaadimise ja installimise ajal peate veenduma, et see on täiel määral esile tõstetud ja sellega kaasas viirusetõrjevahendid.

Viimane, kuid mitte vähem, peaksite suutma paremini viirustõrjetarkvara käitada brauseris. Samuti peaksite saama manuseid avada ja klõpsata ilma probleemideta autentimislintide juurde. Samal ajal hoidke end eemal tundmatutest e-posti manustest ja hüpikaknadest, sest need võivad sisaldada suurtes kogustes viirusi. Skannige oma arvutisüsteemi kaks korda nädalas, et vältida võimalikke viiruslikke rünnakuid. Jätke aknad, mida ei tea midagi, kuna need võivad teie arvutit ohustada.

November 28, 2017