Back to Question Center
0

Põhimõtted kohaliku homaadi eemaldamiseks referrerite loendist - Harjutamine Semaltilt

1 answers:

Lisa Mitchell, Semalt kliendihalduse juht, ütleb, et kui teil on veebisait, peab teie meeskond seda ja seda katsetama. Kui teie veebirakenduse arendamise versioon Google Analyticsi jälgimiskoodiga käivitub igal ajal, siis peavad nad mõneks hämmastavaks asjaks.

Alustuseks näitab kohalik hobune viiruste aruannetes. Teiseks, teie veebisaidi mõõdikud, nagu näiteks põrkumiste määr, lehtede arvude arv, konversioonimäärad jne. Nüüd on need mõõdikud ebakorrektsed, kuna meeskonnaliige katsetab veebisaiti, asjad segunevad - dry grain moisture. Sa ei taha seda, kas sina?

Kiire kinnitus

Te saate olukorda parandada väga lihtsal viisil. Teil on teie käsutuses kolm võimalust. Sõltumata teie valikust toimib parandamine ainult uute külastuste korral. Olemasolevad andmed jäävad paksuks ja te ei saa sellest midagi teha .

Lisage välistamisfilter Google Analyticsis

Välistamisfiltri lisamine Google Analyticsi kontole on kõige lihtsam ja lihtsam viis, kuidas süsteem erinevat mõõdikut segada. Te ei vaja tehnilise meeskonna sekkumist. Siin on mõned näpunäited:
  • avage oma Google Analyticsi konto, seejärel valige "Admin."
  • omab vaateveba nuppu "Filtrid"
  • seadis uue filtri, valides uue filtri
  • loob uue "Eelmääratletud filtri", mis välistab veebimalli kohaliku hosti hostinime nimele
  • .

Pange tähele, et peate võib-olla muutma kohalikku hostinime kohalikku hosti nime, mida teie meeskond kasutab. Veelgi parem, kui võrk jagatakse arendusmeeskonnaga, võite kogu IP vahemiku välistada Nii ei piirdu teie mõõdikutega. Lihtsalt seadke oma filter, et välistada "liiklus IP-aadressidest" ja olete valmis .

JavaScripti jälgimismäära muutmine hosti v

älistamiseks

See on mõistlik valik võrreldes Google Analyticsi filtritega segamisega. Lihtsalt mine jälgimissektsioonile ja tuvastage varind ID, mida kasutatakse analüütikute vahekauguste hoidmiseks. Kui peaksite olema Universal Analyticsi versiooniuuenduse versioon, saate selle sisse panna: ga ('loo', UA-98765432-1 ',' website.com ').

Pange tähele, et näiteks example.com-i asemel kasutate tõelist domeeni. Õnneks või kahjuks peate olema teadlik žargoonist. Näiteks võib-olla peate kasutama koodi kui-avalduse kuskil. Kuigi on mainitud protsessi lihtsust, on vaja uue koodi kirjutamist.

JavaScript mälukaardi vahele jätmine oma malli

Kui teie veebisait kasutab PHP-keelt nagu WordPressi puhul, siis võite redigeerida jalust, mis juhuslikult sisaldab Google Analyticsi välimust. On isegi võimalus, et teie server võimaldab veebirakendustel töötada arendusrežiimis või tootmises. Igatahes ei saa te kunagi valesti minna.

liikumine

Kui olete need muudatused teinud, on vaja näha, kas need on tõhusad või mitte. Testi kinnitamiseks päeva või kaks hiljem. Valige asjakohane andmevahemik, millest üks ei sisalda päevi enne muudatust.

November 28, 2017