Back to Question Center
0

Põhimõtted kohaliku homaadi eemaldamiseks referrerite loendist - Harjutamine Semaltilt

1 answers:

Lisa Mitchell, Semalt kliendihalduse juht, ütleb, et kui teil on veebisait, peab teie meeskond seda ja seda katsetama. Kui teie veebirakenduse arendamise versioon Google Analyticsi jälgimiskoodiga käivitub igal ajal, siis peavad nad mõneks hämmastavaks asjaks.

Alustuseks näitab kohalik hobune viiruste aruannetes. Teiseks, teie veebisaidi mõõdikud, nagu näiteks põrkumiste määr, lehtede arvude arv, konversioonimäärad jne. Nüüd on need mõõdikud ebakorrektsed, kuna meeskonnaliige katsetab veebisaiti, asjad segunevad. Sa ei taha seda, kas sina?

grain monitoring with phone.

Pange tähele, et näiteks example.com-i asemel kasutate tõelist domeeni. Õnneks või kahjuks peate olema teadlik žargoonist. Näiteks võib-olla peate kasutama koodi kui-avalduse kuskil. Kuigi on mainitud protsessi lihtsust, on vaja uue koodi kirjutamist.

JavaScript mälukaardi vahele jätmine oma malli

Kui teie veebisait kasutab PHP-keelt nagu WordPressi puhul, siis võite redigeerida jalust, mis juhuslikult sisaldab Google Analyticsi välimust. On isegi võimalus, et teie server võimaldab veebirakendustel töötada arendusrežiimis või tootmises. Igatahes ei saa te kunagi valesti minna.

liikumine

Kui olete need muudatused teinud, on vaja näha, kas need on tõhusad või mitte. Testi kinnitamiseks päeva või kaks hiljem. Valige asjakohane andmevahemik, millest üks ei sisalda päevi enne muudatust.

November 28, 2017