Back to Question Center
0

Peatuge Keyloggersist - Semalt Expert

1 answers:

Kõik meist kasutavad meie personaalarvuteid fotode jagamiseks, internetis surfamiseks ja suhtlemiseks sõpradega sotsiaalmeedias. Seda kasutatakse ka arvete maksmiseks ja potentsiaalsete klientide sihtimiseks kogu maailmas. Ei oleks vale öelda, et internet on meie elu lihtsaks teinud. Nüüd võime eBays midagi osta ja edastada kodumaise laenu taotlusi küberruumi kaudu.

Jason Adler, Semalt kliendihalduse juht, hoiatab, et on oluline hoida eemale nuhkvara, mida kasutavad suure hulga häkkerid teie isikuandmete varastamiseks. Neid programme kasutatakse ebaseaduslikel eesmärkidel suurel arvul - riscaldatore per hotel scontato. Keyloggers on arvutisse installitud kas käsitsi või stalkerite, usside, trooja või viiruste kaudu. Häkkerid kasutavad neid oma krediitkaardi numbrite, kontode andmete ja paroolide salvestamiseks, pakkudes teile Interneti karmi aja. Nerdsi David Redekop ütleb, et ettevõtted häkkimise ja andmepüügi rünnakute tõttu koguvad iga kuu hulgaliselt andmeid .

Keyloggeride marssisutamine

Keyloggersid on tavaliselt teie arvutite külge mitmel viisil ühendatud. Need paigaldatakse automaatselt või tõenäoliselt saabuvad viiruste, usside ja troojalaste kujul. Kõik need on ohtlikud ja võivad teie arvutile põhjustada tõsiseid probleeme. Kui laadite alla muusikafaili või külastate ebaturvalisi veebisaite, on keyloggers tõenäoliselt lõksus..Seega on oluline, et te lõpetate nende sisenemise oma arvutisüsteemidesse. Te ei tohi kunagi alla laadida muusikafaile ega -videot mitteõiguslike allikatega. Kui keylogger programmid on teie seadmetesse sisse lülitatud, ei pruugi te neid identifitseerida ja neist lahti saada. Keyloggers on raske tuvastada ja nende eesmärk on varastada teie isiklikke andmeid.

Mida eksperdid ütlevad?

Indiana Ülikooli professor Marcus Jacobson ütleb, et pärast paigaldamist ei saa me keyloggersest lahti saada. Kui arvuti on nakatunud, muutub see teatud perioodiks ebastabiilseks. Õnneks ei saa mõned ennetusmeetmed hävitada kellaajureid .

Installige nuhkvaratõrje tarkvara

Peate installima nuhkvaratõrje tarkvara, mis sihib keyloggersi ja tuvastab nende olemasolu. Nad avastavad ja hävitavad igasuguseid viirusi ja keyloggersi ning kõiki muid nuhkvara vorme. Nende toodete maksumus on umbes 30 dollarist kuni 50 dollarini. Oma arvutite kaitsmiseks usside, viiruste ja igasuguste troojalaste eest peaksite ostma ainult tuntud nuhkvaratõrjevahendeid.

Piiratud kasutaja režiimi muutmine

Saate oma arvuti seadeid muuta piiratud kasutaja režiimi. See valik on saadaval Windows XP operatsioonisüsteemide jaoks ja tõenäoliselt uuendatakse ka Vista jaoks. Selle valiku abil saate oma seadme vaikeseadeid muuta "administraatori" režiimiks. See tähendab, et keegi teine ​​ei saa teie seadet juurde pääseda. Muutades seadeid piiratud kasutaja režiimile, saate oma arvutit kaitsta igat tüüpi keyloggers, viiruste ja pahavara eest. Teie arvutil on ainult administraatori konto ja kõik teised kasutajad on seadmele juurdepääsu lubanud. Viimane, kuid mitte vähem, peaksite vabal valikul hüvasti jätma, sest need võivad sisaldada suurt hulka keyloggersid. Internetis surfamiseks peate kasutama ainult Microsofti Internet Exploreri või Google Chrome'i .

November 28, 2017